Gdzie są dobre salony aut marki Mercedes Benz w Poznaniu?

#2019-09-12 15:15:01 

terror9

Użytkownik

Posty: 59

Skąd: Siczki

Wiek: 21

Mam pytanie, jak w temacie. Mam trochę kilometrów do tego miasta i nie chciałbym w ciemno szukać sprzedawców. Chciałbym rozeznać się w ofercie dealerów, bo zastanawiam się nad kupnem nowego auta i w sumie ta marka interesuje mnie najbardziej. Jeśli ktoś ma jakieś doświadczenie, to będę naprawdę wdzięczny.
#2019-09-12 15:54:30 

śpiąca

Użytkownik

Posty: 48

Skąd: Pabianice

Wiek: 32

Według mnie najlepiej otworzyć sobie przeglądarkę internetową i poszukać, co to za problem ;) Znajdziesz punkty ASO, sprawdzisz sobie opinie, od razu masz dane kontaktowe…
#2019-09-12 16:57:41 

terror9

Użytkownik

Posty: 59

Skąd: Siczki

Wiek: 21

Nie zauważyłaś, że szukam porządnych salonów? Z tego co mi wiadomo, jeden sprzedawca drugiemu nie musi być równy, pomimo tego, że niby marka ta sama. Pytanie aktualne, proszę o pomoc.
#2019-09-12 17:33:35 

Kubańczyk

Użytkownik

Posty: 29

Skąd: Racławice

Wiek: 26

Oczywiście, że jeden drugiemu może nie być różni. Trzymają się jakichś standardów narzucanych przez markę, ale podejście do klienta może być baaardzo różne…Sprawdzone salony aut marki Mercedes Benz w Poznaniu możesz sobie łatwo wyszukać na tej stronie https://dealerzyaut.pl/. Są szczegółowe informacje o nich i oczywiście dane kontaktowe. Masz gwarancję profesjonalnego podejścia do klienta, a według mnie to najważniejsze podczas zakupu auta.
#2019-09-12 18:14:34 

terror9

Użytkownik

Posty: 59

Skąd: Siczki

Wiek: 21

I na taką właśnie odpowiedź liczyłem, dzięki wielkie!! Swoją drogą ktoś kupował nowy samochód? Można dzisiaj wynegocjować ze sprzedawcami jakieś ciekawe rabaty?
#2019-09-12 19:02:32 

Marcepan

Użytkownik

Posty: 36

Skąd: Wałbrzych

Wiek: 46

Oczywiście, że tak. Nie tylko można, ale osobiście uważam, że nawet trzeba to zrobić. Przy dobrych negocjacjach dostaniesz spore rabaty na wyposażenie, może ciekawą ofertę na ubezpieczenie albo wydłużoną gwarancję.
#2019-09-12 19:43:30 

Castro

Użytkownik

Posty: 19

Skąd: Ełk

Wiek: 35

Jak znajdziesz porządnego sprzedawcę to naprawdę wyjdziesz zadowolony, a w zasadzie wyjedziesz, bo nowym autem kupionym na dobrych warunkach. Mnie nie tak dawno temu udało się wynegocjować naprawdę dużo w salonie renaulta. Co prawda kupowałem auto na firmę, ale myślę, że nie ma to większego znaczenia. Duży rabat na ubezpieczenie, tanie alufelgi, a do tego wydłużona ochrona gwarancyjna.
#2019-09-12 20:11:00 

terror9

Użytkownik

Posty: 59

Skąd: Siczki

Wiek: 21

Super, naprawdę bardzo mi pomogliście, dziękuję i pozdrawiam!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015