Kim jest adwokat?

#2017-10-15 23:26:20 

misskurhanu

Użytkownik

Witam. Mam niedługo sprawę w sądzie i poszukując pomocy prawnej natykam się na radców prawnych, adwokatów, prawników, no różnych specjalistów. Nie za bardzo się na tym znam a wszystkie te osoby i kancelarie reklamują się mniej więcej tak samo. Poradzono mi, żebym szukała adwokata ale nie jestem tego pewna
#2017-10-16 00:39:44 

Celniczka

Użytkownik

To zależy jaka jest sprawa, czy jest skomplikowana i jaki ma charakter… no ogólnie takie czynniki mają na to wpływ
#2017-10-16 02:24:21 

hammer

Użytkownik

Ja bym nie wybierał prawnika, no chyba że sprawa jest naprawdę banalna. Prawnicy o czym nie wszyscy wiedzą mają dość ograniczone pole działania. I, o czym jeszcze mniej osób wie, nie są zobowiązani do zachowywania tajemnicy zawodowej. Dla mnie to nie byłaby fajna sytuacja dlatego wolałbym skorzystać z pomocy innego specjalisty z zakresu prawa :)
#2017-10-16 02:59:04 

Jasnie_Wielmozny

Użytkownik

Nie w każdej sprawie to jest ważne, jak sprawa jest naprawdę błaha to nie potrzeba super specjalisty
#2017-10-16 04:01:48 

misskurhanu

Użytkownik

Jeśli chodzi o to czy to sprawa skomplikowana czy nie to sama tego nie wiem. Wyjdzie w praniu, zresztą to chyba często tak jest że nawet na pozór może wydawać się łatwa a potem w toku postępowania wyjdą na jaw jakieś rzeczy czy pojawią się nieoczekiwane zwroty. Myśle że zawsze może tak być i też u mnie więc na pewno potrzebuję dobrego specjalisty żeby choćby mieć ten komfort że cokolwiek będzie się działo to będę mieć specjalistyczną pomoc. Zwłaszcza skoro już za to płacę, i to niemało pewnie :)
#2017-10-16 06:53:18 

AjfonSrajfon

Użytkownik

Zatem adwokat na pewno będzie najlepszym wyborem, tutaj https://www.adwokat-radel.pl/kim-jest-adwokat możesz przeczytać dlaczego i kim jest adwokat. Tylko adwokat da ci właśnie taki komfort jaki potrzebujesz jeśli chodzi o możliwość reakcji na różne niuanse i zwroty. Inni specjaliści z zakresu prawa mogą nie mieć niektórych uprawnień więc chyba nie warto ryzykować. Poza tym usługi adwokackie są chyba z tego powodu najbardziej popularne więc możesz dowolnie wybierać i przebierać pośród ofert różnych kancelarii i adwokatów działających samodzielnie. Nawet jeśli ceny są nieco wyższe niż w przypadku prawników to właśnie jest możliwość kompleksowej obsługi i sądzę że adwokata wybierać warto do praktycznie każdej sprawy. Nawet jeśli wydaje się, że jest łatwa bo nigdy nie wiadomo co może wyniknąć, masz w tym zakresie bardzo dobre podejście, gratuluję rozsądku :)
#2017-10-16 09:14:35 

misskurhanu

Użytkownik

Czyli postanowione, szukam adwokata :) mam nadzieję, że fatycznie uda mi się znaleźć dobrego tak łatwo jak piszesz :) dziękuję
#2017-10-16 10:43:02 

hammer

Użytkownik

Na pewno, zwłaszcza jeśli mieszkasz w większym mieście, na takie usługi jest bardzo duże zapotrzebowanie więc kancelarii jest masa a adwokaci bardzo starają się żeby klienci byli zadowoleni
#2017-10-16 11:08:10 

misskurhanu

Użytkownik

To super, dzięki :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015