Poszukuję sklepu ortopedycznego internetowego.

#2017-09-21 01:57:16 

Muslimka

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Dobrzyca

Wiek: 46

Cześć, czy znacie relatywnie tani sklep ortopedyczny internetowy? Chcę pomóc mojej przyjaciółce, która niedługo ma operację a totalnie nie ma głowy do wyboru sprzętu, który będzie jej pomocy po zabiegu. Będę wdzięczna, jeśli polecicie mi dobry sklep ortopedyczny, najlepiej online. Pokażę jej wtedy produkty dostępne na stronie i razem coś wybierzemy.
#2017-09-21 04:11:36 

Ara

Użytkownik

Posty: 58

Skąd: Frombork

Wiek: 25

Dobrze to o Tobie świadczy, że chcesz pomóc przyjaciółce. Oby wszystko przebiegło bez komplikacji. A co konkretnie będzie jej potrzebne?
#2017-09-21 05:00:02 

Muslimka

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Dobrzyca

Wiek: 46

Dziękuję! Ja uważam, że na tym polega przyjaźń. Jej lekarz mówił coś o stabilizatorze z regulacją zginania oraz na pewno jakiś chodzik. Będzie miała poważną operację na kolano, więc na pewno nie da rady się poruszać o własnych nogach.
#2017-09-21 07:32:15 

Ara

Użytkownik

Posty: 58

Skąd: Frombork

Wiek: 25

W takim razie polecam sklep ortomedyczny. Tam jest ortez co nie miara! Także tych stabilizatorów na całe kolano z zegarem. I wcale nie są one drogie.
#2017-09-21 09:19:34 

WegetariankaFrania

Użytkownik

Posty: 59

Skąd: Koszalin

Wiek: 42

Ja przeszłam okres pooperacyjny dzięki takim przyjaciołom jak Ty. Oraz dzięki odpowiednim produktom. Też miałam tą ortezę z zegarem, czułam się w niej absolutnie bezpieczna. Takie ortezy sprzedaje sklep ortopedyczny internetowy, który znajdziesz pod linkiem: https://www.ortomedyczny.pl/. Znajdziesz tutaj również chodzik. Dużo zdrowia i siły życzę przyjaciółce!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015