Ktoś z was nosi kombinezony letnie? W jakim sklepie najlepiej kupić?

#2017-09-15 02:10:41 

misskurhanu

Użytkownik

Posty: 35

Skąd: Kraków

Wiek: 25

Może to dziwne pytanie ale chciałam kupić sobie kombinezon. Nigdy wcześniej go nie nosiłam a jak już mam kupić to coś porządnego. Chciała bym wiedzieć czy jest to wygodne rozwiązani i gdzie mają jakiś fajny wybór. Nie chcę wydawać pieniędzy niepotrzebnie ;)
#2017-09-15 04:01:03 

śpiąca

Użytkownik

Posty: 48

Skąd: Pabianice

Wiek: 32

Trochę dziwne że nigdy nie miałaś bo był taki okres że były one cholernie modne. Na pewno jest to bardzo praktyczne rozwiązanie ale czy wygodne to musisz sobie sama ocenić. Mnie tylko zawsze denerwowało że jak się pobrudzisz to musisz szukać i koszulki i spodni :P
#2017-09-15 05:52:10 

immolated

Użytkownik

Posty: 42

Skąd: Polska

Wiek: 15

Moja dziewczyna chodzi w tym ciągle głównie dlatego że jest to bardzo przewiewne w lato. Materiał jest lekki i dzięki tej budowie człowiek się aż tak nie grzeje. Zapytam jej gdzie ona kupuje te swoje kombinezony to może ci coś polecę ;)
#2017-09-15 06:44:05 

WegetariankaFrania

Użytkownik

Posty: 59

Skąd: Koszalin

Wiek: 42

Możesz sprawdzić kombinezony letnie na https://prettyclever.pl/232-kombinezony bo tam mają naprawdę duży wybór. W sumie na stronie znajdziesz też inne damskie ciucha a polecam ich bo jakościowo biją na głowę wszystkie sklepy z galerii handlowych. Jak zamówisz coś na próbę to sama się przekonasz :)
#2017-09-15 07:47:29 

misskurhanu

Użytkownik

Posty: 35

Skąd: Kraków

Wiek: 25

Każdy ma swoje pojęcie jakości i kiedyś koleżanka tak zachwalała jedną firmę bo jej jeden ciuch jak przetrwa miesiąc to jest sukces. Dlatego ja wolę faktycznie zapłacić większe pieniądze niż wydawać grosze na byle chińszczyznę.
#2017-09-15 10:41:29 

Falda

Użytkownik

Posty: 65

Skąd: Lipno

Wiek: 31

Zawsze się mówi że tylko bogatych stać na kupowanie tanich rzeczy. Lepiej wydać raz i mieć coś solidnego co wytrzyma długi czas niż co chwilę kupować nowe ciuchy żeby za miesiąc latać po sklepach za następnymi. Chociaż firmą odzieżowym też pewnie o to chodzi :P
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015