Nowoczesne kominki – czy można je montować w małych pomieszczeniach?

#2017-09-04 02:23:31 

Jasnie_Wielmozny

Użytkownik

Ostatnio słyszałem opinie, że kominki można montować praktycznie w każdym typie pomieszczeń. Coś mi się tutaj nie zgadza, bo kilka dni wcześniej jeden ze specjalistów twierdził, że tradycyjny kominek nadaje się tylko do pomieszczenia o określonych rozmiarach. I teraz mam dylemat, bo jestem na etapie planowania rozwiązań termicznych do mojego domu i nie wiem co wybrać.
#2017-09-04 05:13:44 

immolated

Użytkownik

I jedna i druga osoba miała rację w tym przypadku. Wszystko przez fakt, że faktycznie kominki są zazwyczaj montowane w większych pomieszczeniach, gdzie jest uzasadnienie ekonomiczne ich stosowania. Ale nowoczesne kominki dają więcej możliwości. Na rynku są dostępne mniejsze piecyki typu koza, które można montować w dowolnym pomieszczeniu, jeśli jest oczywioście odpowiednia instalacja :)))
#2017-09-04 06:11:39 

Jasnie_Wielmozny

Użytkownik

Czyli o to chodziło, a wiesz może gdzie takie cuda można kupić, bo rozumiem, że mówimy o nowtych piecach, a nie tych sprzed kilkudziesięciu lat, które uzywały nasze babcie...
#2017-09-04 08:05:23 

immolated

Użytkownik

No szczerze mówiąc to właśnie tego typu piece wchodzą w grę, ale oczywiście nowe i bardzo nowoczesne. Jednak zamysł producentów był chyba taki, zeby te cudowne, dawne lata odtworzyć przynajmniej w tym klimacie. Ja bardzo lubię kominki nowoczesne tym bardziej, a można je znaleźć tutaj https://kozakominek.pl/, gdzie jest ich cała masa.
#2017-09-04 08:14:02 

WegetariankaFrania

Użytkownik

Taki kominek świetnie sprawdza się na poddaszu na przykład, gdzie wiadomo trzeba ograniczyć wagowo ilość mebli, bo zwłaszcza w starym budownictwie stropy są bardzo słabe. Takie piecyki to wagowo piórka w porównaiu z dużymi kominkami, których na poddaszu raczej się nie montuje.
#2017-09-04 10:06:48 

śpiąca

Użytkownik

Widziałam coś takiego w hotelu, w którym byłam ostatnio na kilku szkoleniach. Tego rodzaju kominek bardzo mocno wpływa na podświadomość człowieka podczas odpowczynku. Po prostu to dodatkowy impuls dla organizmu, żeby wypoczywać. Niby to takie banalne, ale faktycznie uwierzcie mi, że otoczenia ma ogromny wpływ na to jak wypoczywamy.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015