Endoskopia gardła w Bydgoszczy – gdzie?

#2017-08-29 06:19:02 

śpiąca

Użytkownik

Posty: 48

Skąd: Pabianice

Wiek: 32

Niedawno Pani laryngolog wyczuła mi guzek w krtani, po bardziej szczegółowych badaniach okazało się, że jest to torbiel i będę operowana. Gdzie wykonują endoskopię gardła w Bydgoszczy? Dostanę narkozę? Jak to wszystko wygląda? Bardzo się boję, to będzie moja pierwsza operacja w życiu.
#2017-08-29 07:57:14 

Muslimka

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Dobrzyca

Wiek: 46

Hej, nie miałam nigdy operacji na gardło i nie znam nikogo, kto by miał. Miałam zaś operację na kolano i wykonywali ją pod narkozą – to nie jest nic strasznego. Wybierzesz odpowiedniego lekarza i wszystko będzie dobrze.
#2017-08-29 08:44:27 

Marcepan

Użytkownik

Posty: 36

Skąd: Wałbrzych

Wiek: 46

Cześć. Moja małżonka doskonale wie, co to jest endoskopia gardła Bydgoszcz jest miastem, do którego i my jechaliśmy na operację. Jeśli nie miałaś takiej operacji to nic dziwnego, że się boisz, ale mogę Cię uspokoić. Lekarze wykonujący zabieg, wykonali ich już setki więc wszystko pójdzie jak należy, ponadto poinstruują Cię na temat zachowania pooperacyjnego. Na stronie: http://www.implanty-bydgoszcz.eu/operacje-krtani.html możesz o tym przeczytać jeszcze przed operacją. Bardzo pomocna lektura.
#2017-08-29 10:14:38 

Falda

Użytkownik

Posty: 65

Skąd: Lipno

Wiek: 31

Ja także polecam klinikę Wident i przyrzekam, że nie ma drugiego lekarza, któremu ufałabym tak, jak temu. Mnie operował pan Winiarski i chyba nikomu innemu nie dałabym się „pokroić” :). Polecam tego specjalistę. Bardzo miły, delikatny i rzeczowy Pan, możesz czuć się bezpieczna będąc pod jego opieką.
#2017-08-29 10:52:30 

Celniczka

Użytkownik

Posty: 62

Skąd: Ustka

Wiek: 33

Potwierdzam, zresztą wszyscy specjaliści z tej kliniki to osoby, które mają ogromne doświadczenie i wiedzę. Nie masz się absolutnie czego bać.
#2017-08-29 11:37:11 

Inna_niż_wszyscy

Użytkownik

Posty: 20

Skąd:

Wiek: 39

Mnie też czeka podobna operacja, przyznam że trochę się uspokoiłam czytając to, co tutaj piszecie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015