Sucha i zniszczona skóra, jak sobie skutecznie radzić z problemem?

#2016-03-02 12:07:35 

sedes

Użytkownik

Posty: 55

Skąd: Pionki

Wiek: 30

Cześć wszystkim. Mam problem jak w temacie. Z racji tego że pracuję w dość niekorzystnych warunkach mam problem ze skórą głównie na rekach. Znacie może jakieś dobre kremy albo środki w tabletkach które pomogą utrzymać skórę w dobrej kondycji?
#2016-03-02 13:08:25 

commandor

Użytkownik

Posty: 57

Skąd: Spychowice

Wiek: 32

Oprócz tego że skóra jest sucha to występują jakieś inne objawy? Jeżeli masz tylko taki problem to może wystarczy jakiś dobry krem który silnie nawilża. Osobiście możesz sobie zajrzeć na https://www.aptekagemini.pl/dermedic-hydrain-2-krem-intensywnie-nawilzajacy-50g.html i poczytać o tym kremie. Bardzo dobry i sprawdzony środek.
#2016-03-02 14:17:13 

Falda

Użytkownik

Posty: 65

Skąd: Lipno

Wiek: 31

W aptece możesz poprosić o takie tabletki które zawierają witamin pomocne w regeneracji skóry i paznokci. Takie suplementy bierzesz sobie raz albo dwa razy dziennie i powinno pomoc. Chyba że to jakiś większy problem to warto było by się udać do dermatologa ;)
#2016-03-02 15:52:20 

WegetariankaFrania

Użytkownik

Posty: 59

Skąd: Koszalin

Wiek: 42

Jak szukasz czegoś sprawdzonego to polecam tabletki merz spezial. Suplement zawiera dużą ilość witaminy B2 oraz biotyny przez co bardzo korzystnie wpływa na wygląd skóry, jej jędrność i nawodnienie. Sama stosowałam ten środek i mogę potwierdzić że działa.
#2016-03-02 17:31:50 

sedes

Użytkownik

Posty: 55

Skąd: Pionki

Wiek: 30

A gdzie znajdę więcej informacji na temat tych tabletek bo pytałem o to w aptece niedaleko domu i nie mają czegoś takiego w ofercie. Można to kupić gdzieś w internecie?
#2016-03-02 17:59:50 

Muslimka

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Dobrzyca

Wiek: 46

Jeżeli chcesz więcej informacji o składzie i dawkowaniu to na stronie apteka Gemini znajdziesz sporo tych informacji. Ogólnie to kupowałam te tabletki dla mojej mamy bo miała problemy ze skórą i po całym miesiącu stosowania problemu ustały ;)
#2016-03-02 20:15:26 

terror9

Użytkownik

Posty: 59

Skąd: Siczki

Wiek: 21

Od dłuższego czasu pracuję w kopalni i z racji na warunki tam panujące muszę stosować taki specjalny krem który regeneruje skórę. Jak wrócę do domu, bo aktualnie jestem na szkoleniu, to wyślę ci zdjęcie opakowania. Można to dostać w prawie każdej aptece.
#2016-03-02 21:08:09 

Ara

Użytkownik

Posty: 58

Skąd: Frombork

Wiek: 25

Na rynku jest sporo kremów głęboko nawilżających tylko często mają one w składzie środki które działają tylko powierzchniowo przez co masz uczucie że skóra jest tłusta. Problem w tym że po godzinie wszystko schodzi a problem jak był tak jest dalej.
#2016-03-03 00:00:00 

sedes

Użytkownik

Posty: 55

Skąd: Pionki

Wiek: 30

Jak już mam wydawać pieniądze to wolę na coś sprawdzonego i skutecznego. Dzięki za rady ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015