Gdzie można zamówić pokazy trików piłkarskich?

#2017-08-01 04:44:51 

WegetariankaFrania

Użytkownik

Hej, przeglądam oferty różnych agencji eventowych i nigdzie nie znalazłam pokazów trików piłkarskich. Czy wiecie, gdzie można zamówić takie pokazy na imprezy firmowe i inne wydarzenia?
#2017-08-01 05:06:59 

commandor

Użytkownik

Ja znalazłem interesujące pokazy trików piłkarskich w ofercie jednego z doświadczonych reprezentantów freestyle football, bo tak na ogól określa się sztuczki z piłką nożną. Szczegóły tej oferty znajdziesz pod linkiem http://dawidpajor.com/oferta/pokazy-trikow-freestyle/. Swoją propozycję ten freestyler kieruje zarówno do osób indywidualnych i firm, jak również do instytucji i stowarzyszeń, które organizują imprezy dla masowej publiczności.
#2017-08-01 07:31:11 

WegetariankaFrania

Użytkownik

Aha, ta propozycja wydaje mi się całkiem interesująca. A mogę wiedziec, w jaki sposób znalazłeś tego freestylera?
#2017-08-01 09:51:23 

commandor

Użytkownik

Zwyczajnie znalazłem go przez wyszukiwarke internetową. Zadzwoniłem do niego i umówiliśmy szczegóły jego wystepu na planowanym przeze mnie evencie firmowym. Jego występ składał się z kilku części i był bardzo ciekawy.
#2017-08-01 10:40:17 

WegetariankaFrania

Użytkownik

Przekonałes mnie, żeby skorzystac z jego oferty. Mam nadzieję, ze znajdzie dla nas czas i zgodzi się wystąpić na wydarzeniu organizowanym przez moją firmę.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015