Dobrego psychologa w Warszawie na Bielanach ktoś coś?

#2017-07-24 23:04:26 

śpiąca

Użytkownik

Posty: 48

Skąd: Pabianice

Wiek: 32

Hej. Szukam dobrego psychologa w Warszawie na Bielanach. Bo już nie daje rady z moim facetem no i zdecydowaliśmy się na psychoterapię. Ktoś coś?
#2017-07-25 01:46:30 

Celniczka

Użytkownik

Posty: 62

Skąd: Ustka

Wiek: 33

Jest duzo psychologów w Warszawie ale szukaj takich którzy rzeczywiście specjalizuja się w psychoterapii dla par małżeństw… bo szkoda wspólnie spedzonych lat.
#2017-07-25 02:42:49 

Ara

Użytkownik

Posty: 58

Skąd: Frombork

Wiek: 25

Ci, którzy mają długoletnie związki, wiedzą, że z czasem pewne kryzysy i problemy mogą narastać.
#2017-07-25 04:47:46 

Muslimka

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Dobrzyca

Wiek: 46

W moim życiu wiele mi pomogł psycholog Warszawa Bielany to jednak nie jest takie odludzie że żadnego specjalisty tam nie znajdziesz. Ja trafiłam na taki ośrodek https://magnoliapsycholog.pl/ i przyznaję, że byłam pod wrażeniem profesjonalizmu i cierpliwości, którą okazała nam pani psycholog. Ona zajmuje się leczeniem depresji, psychoterapią dla par, przechodzeniem przez różne rodzaje kryzysów.
#2017-07-25 07:33:58 

WegetariankaFrania

Użytkownik

Posty: 59

Skąd: Koszalin

Wiek: 42

Psychologowie zajmują się wieloma sprawami. No i dziś leczenie nerwic czy terapie dla rodzin już nikogo nie dziwią. Bo jednak ludzie nie zawsze wiedzą jak samodzielnie rozwiązywać problemy.
#2017-07-25 08:01:56 

Muslimka

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Dobrzyca

Wiek: 46

Ta pani psycholog, o której pisałam , to mogę ci ją z czystym sercem ci polecić. Czasami przychodzi taki moment w związku że konieczna jest psychoterapia dla par Warszawa to miasto duże więc w sumie nie musisz się bać, że ktoś cie zobaczy tam. Zobacz sobie tu info na stronie jak chcesz https://magnoliapsycholog.pl/psycholog-oferta/terapia-dla-par/ bo tyle empatii i cierpliwości tłumaczenia pewnych spraw no i pomocy radzenia sobie na co dzień, to od nikogo nie dostałam w swoim życiu.
#2017-07-25 10:38:35 

WegetariankaFrania

Użytkownik

Posty: 59

Skąd: Koszalin

Wiek: 42

Niektórzy młodzi ludzie myślą, że normalny związek jest taki, w którym nie ma kłótni, ale tak to nie działa.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015