Solidny i sprawdzony dietetyk w Plewiskach – ktoś kojarzy?

#2017-07-17 05:05:40 

commandor

Użytkownik

Rozglądam się za jakąś mądrą głową która pomoże mi w końcu zrobić porządek z tą przeklętą nadwagą. Żadne herbatki nie pomagają, samemu ułożyć sobie sensownej diety nie potrafię. Czy macie rozeznanie odnośnie kogoś dobrego w okolicy lub na miejscu?
#2017-07-17 07:38:14 

terror9

Użytkownik

Kurczę, też się niedawno zastanawiałem czy jest ktoś odpowiedni. Szczerze mówiąc to nie wiem czy na samych Plewiskach znajdziemy kogoś...
#2017-07-17 08:01:38 

Muslimka

Użytkownik

Ciekawą ofertę ma gabinet Dietetyczna Równowaga, wprawdzie w Golinie ale jest też możliwy dojazd na konsultacje do osób zainteresowanych (fajna dodatkowa opcja).
#2017-07-17 09:20:20 

Darkness

Użytkownik

Dokładnie tak, o tym gabinecie też pomyślałem: http://dietetyczna-rownowaga.pl/dietetyk/plewiska/. Jak na moje warto skorzystać, bo konsultacje nie są drogie a pani Kasia rzeczywiście zna się na rzeczy. Miałem totalnie rozchwianą wagę a udało się wszystko ustabilizować. Jak jest niezbędny dietetyk Plewiska w tym momencie nie mają żadnej lepszej opcji. Podejście naprawdę indywidualne.
#2017-07-17 09:58:49 

WegetariankaFrania

Użytkownik

Kto wie czy i ja nie będę musiała się wreszcie odchudzić. Boję się że w którymś momencie stracę kontrolę nad swoją wagą...
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015