Gdzie kupujecie rolety wewnętrzne w Poznaniu?

#2017-06-20 05:30:09 

śpiąca

Użytkownik

tak jak w temacie:) gdzie kupujecie rolety wewnętrzne w Poznaniu, gdzie są w miarę przyzwoite ceny i szeroki wybór? Po raz pierwszy urządzam mieszkanie od podstaw, ale nie ukrywam, że jestem dosyć wybredną klientką i mam spore oczekiwania.:D
#2017-06-20 06:54:17 

Celniczka

Użytkownik

a może nie jesteś wybredną klientką tylko po prostu wiesz czego chcesz? Jest spora różnica.;p ja przy urządzeniu naszego mieszkania na początku błądziłam jak dziecko we mgle, w sumie wszystko mi się podobało i totalnie na nic nie mogłam się zdecydować. Nie polecam takiego podejścia. Lepiej iść do sklepu z konkretną wizją i trochę pomarudzić, ale dostać to, czego się chce.
#2017-06-20 07:27:36 

Marcepan

Użytkownik

ja zdecydowanie mogę Ci polecić sklep z roletami Sundeco. Mają bardzo szeroki wybór i w razie czego są w stanie szybko przygotować coś na wymiar. Kupowaliśmy u nich rolety wewnętrzne w Poznaniu do całego domu i jesteśmy bardzo zadowoleni z tych zakupów. Ceny też są całkiem fajne jak na taką jakość i obsługę. Co najważniejsze nic się nie psuje i wszystko działa mimo intensywnego używania.;)
#2017-06-20 09:48:24 

śpiąca

Użytkownik

nie wiem czy aż tak wiem czego chcę… ale mam w głowie zarys jakiejś wizji.;) mam nadzieję, że uda mi się ją spełnić. Wydaje mi się, że rolety są bardzo ważne i bardzo wpływają na wygląd całego pomieszczenia…
#2017-06-20 10:27:57 

WegetariankaFrania

Użytkownik

bardzo dobrze ci się wydaje.;) ja na co dzień pracuję przy aranżacjach wnętrz i powiem ci, że okna to naprawdę serce domu. Nawet jeśli są małe albo niespecjalnie udane pod względem konstrukcji rolety robią cuda. Taka kropka nad i, ale też podstawa.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015