Jaki bukiet ślubny wybrać?

#2017-06-13 04:09:14 

Celniczka

Użytkownik

Witajcie kochani, niedlugo ten jeden jedyny dzień w moim życiu, ślub, a ja jak to ja, nie moge sie zdecydować na to jaki bukiet ślubny wybrać, z jednej strony chciałabym cos tradycyjnego ale z drugiej strony boję sie, ze róże bedą zbyt banalne.
#2017-06-13 06:52:59 

sedes

Użytkownik

Na kwiatach to ja sie nie znam, bo rozpoznaję tylko róże i słoneczniki, ale jeśli jesteś gdzieś z Wisły lub okolic to może przyda Ci sie link http://firmamalgorzata.pl/florystyka-slubna/bukiety-slubne/ są tam różne bukiety ślubne, i te bardziej tradycyjne, np. z róż w odcieniach bieli i czerwieni oraz te bardziej nietypowe, właśnie ze słoneczników.
#2017-06-13 08:01:12 

Ara

Użytkownik

A w jakim kolorze masz sukienkę, bo to ma duze znaczene przy wyborze bukietu? Jesli tradycyjną śnieżnobiałą to idealnie będzie komponować sie ona z czerwonym albo białoczerwonym kwatami, a jeśli np. ecri to wtedy idealne na bukiety ślubne są białe róże, ale najlepiej wybierz sie do kwiaciarni, tam ci doradzą, a jeśli chcesz zeby bukiet wyglądał niebanalnie mozesz wpleść błękitne dodatki, to podobno bardzo modne.
#2017-06-13 08:39:53 

commandor

Użytkownik

o matko, ile można gadac o kwiatach?! idz do kwiaciarni wybierz bukiet ślubny po co tyle gadac i gadac.
#2017-06-13 08:48:05 

Muslimka

Użytkownik

Typowy facet, w tym najważniejszym dniu wszystko musi do siebie pasowac, ale faktycznie idz do kwiaciarni, floryści Ci najlepiej doradzą.
#2017-06-13 09:51:59 

Celniczka

Użytkownik

Dzięki za rady, chyba faktycznie sie wybiore do tej kwiaciarni z linka, bo bukiety ślubne wyglądają fantastycznie, a mam do niej blisko i widze ze moge tam zamowić tez dekorowanie, np. auta:)
#2017-06-13 10:54:07 

Ara

Użytkownik

I bardzo dobrze, jak już tam bedziesz może ci wpadnie w oko biżuteria kwiatowa, wszystkiego dobrego na nowej drodze zycia!!!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015