Jak powinno być zbudowane stoisko na tarach, aby przyciągnąć uwagę klientów?

#2017-06-05 22:50:31 

Celniczka

Użytkownik

Posty: 62

Skąd: Ustka

Wiek: 33

Witam serdecznie, kochani mozecie mi podpowiedziec, jak powinno być zbudowane stoisko na targach, aby przyciągnąc uwage klientów? Bardzo proszę o szybka odpowiedź bo sprawa jest dośc pilna!
#2017-06-05 23:46:55 

commandor

Użytkownik

Posty: 57

Skąd: Spychowice

Wiek: 32

Przeciez mozesz wynajac gotowe stoisko na targach i wtedy nie musisz martwic się o budowe stanowiska, na pewni będzie i taniej i szybciej co nie?
#2017-06-06 01:38:53 

Inna_niż_wszyscy

Użytkownik

Posty: 20

Skąd:

Wiek: 39

No może i można wynająć gotowe stoisko na targach ale wszystko zależy do czego ma słuzyć takie stoisko, no bo wiesz jeśli koleżanka jest nastawiona na zysk to takie stoisko targowe powinno być starannie zaprojektowane żeby wzbudzic duże zainteresowanie wśród klientów.
#2017-06-06 04:31:32 

Celniczka

Użytkownik

Posty: 62

Skąd: Ustka

Wiek: 33

No dokładnie o to chodzi zeby stoisko na targach było solidne oraz specjalnie zaprojektowane i zbudowane na potrzeby mojej firmy, ponieważ zamierzam częsciej brac udział w różnych targach.
#2017-06-06 04:53:53 

Jasnie_Wielmozny

Użytkownik

Posty: 84

Skąd: Raciborz

Wiek: 23

Chyba moge ci pomóc, ja osobiście korzystam z usług firmy Versus Elstar Plus Projekt, która zbudowała dla mnie solidne stoisko targowe z lekkich aluminiowych konstrukcji w oaparciu o gotowy system wystawienniczy, zajęła się też pomocą techniczną podczas targów, jestem bardzo zadowolony z usług tej firmy.
#2017-06-06 06:14:37 

Celniczka

Użytkownik

Posty: 62

Skąd: Ustka

Wiek: 33

A jakieś namiary na te firme ktos mi poda, będe wdzięczna?
#2017-06-06 07:51:13 

Inna_niż_wszyscy

Użytkownik

Posty: 20

Skąd:

Wiek: 39

Jeśli rzeczywiście interesuje cie specjalnie dla ciebie zaprojektowane stoisko na targach to koniecznie musisz zajrzeć na http://versus-targi.pl/stoiska-wystawiennicze/ i dowiedziec sie, z jakich systemów owa firma buduje stoiska targowe i zdecydować się na konkretny typ zindywidualizowanego stoiska. Na pewno jeśli masz jakieś zapytania to po skontaktwaniu się z firma, dowiesz się wszystkiego.
#2017-06-06 08:57:11 

AjfonSrajfon

Użytkownik

Posty: 19

Skąd: Jarocin

Wiek: 19

Słyszałem wiele dobrego o ich kompleksowych usługach gdy dla mojego kolei budowali stoisko targowe z gotowych systemów konstrukcyjnych i już parokrotnie je wykorzystywał ponownie, opłaca się przeznaczyc większy budżet żeby potem móc takie stoisko na targach ponownie zamontować a nie budowac od nowa.
#2017-06-06 11:46:11 

Celniczka

Użytkownik

Posty: 62

Skąd: Ustka

Wiek: 33

Wielkie dzięki bardzo mi pomogliście, już wiem ze skorzystam z usług polecanej przez was firmy i zdecyduje się na takie stoisko na targach które będę mogła ponownie wykorzystać bo zgadzam się ze koszt takiej realizacji będzie mniejszy, do usłyszenia!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015