Jakie miejsce polecacie w Warszawie do zapisania dzieci na zajęcia taneczne?

#2017-06-02 01:45:17 

sedes

Użytkownik

Posty: 55

Skąd: Pionki

Wiek: 30

Hej, gdzie zapisujecie dzieci na zajęcia taneczne? Będę wdzieczny za informacje bo córka się uparła że chce tańczyć a ja niestety nie wiem która szkoła jest dobra. Liczę na waszą pomoc i pozdrawiam serdecznie.
#2017-06-02 03:53:07 

Falda

Użytkownik

Posty: 65

Skąd: Lipno

Wiek: 31

To jest bardzo dobra szkoła - http://www.risingstars.com.pl/oferta/taniec-dla-dzieci. Trenerzy mają podejście do dzieci, uczą dość intensywnie i potrafią zaangażować w zajęcia taneczne dla dzieci Warszawa to niestety niezbyt dobre miasto bo profesjonalnie zorganizowanych i prowadzonych zajęć jest mało albo są drogie, a tu masz niskie ceny i pewność że dzieci fajnie spędzą czas i nauczą się czegoś co niewątpliwie przyda im się w przyszłości. Pozdrawiam.
#2017-06-02 04:29:50 

commandor

Użytkownik

Posty: 57

Skąd: Spychowice

Wiek: 32

Strasznie się taniec przydaje w przyszłości. W zasadzie nie trzeba potem nawet iść na studia.
#2017-06-02 06:42:19 

Falda

Użytkownik

Posty: 65

Skąd: Lipno

Wiek: 31

Nie rozumiem o co ci chodzi? ja uważam że się przydaje bardziej niż studia. Każda umiejetnosc jest lepsza niz przedłużenie ogólniaka pokwitowane papierkiem który i tak w niczym nie pomaga. Dodatkowo uważam że dzieci powinny same wybierać co chcą robić czy to w kwestii zajęć takich jak taniec czy też studiów. Tyle mam do powiedzenia w temacie.
#2017-06-02 07:14:50 

terror9

Użytkownik

Posty: 59

Skąd: Siczki

Wiek: 21

Z tymi studiami to jest sporo racji bo uważam ze lepiej bym zrobił gdybym poszedł na mechanika czy jakikolwiek inny fach w ręku sobie wyrobił. Oczywiscie są studia sensowne jak medycyna, prawo, czy kierunki ścisłe ale wiekszosc kierunków to przedluzenie ogólniaka.
#2017-06-02 09:00:43 

sedes

Użytkownik

Posty: 55

Skąd: Pionki

Wiek: 30

Trochę zbaczamy z tematu :). Dziękuję bardzo za odpowiedź i link. Czytałem już opinie o tej szkole i wydaje się być fajna, dzięki.
#2017-06-02 10:54:48 

Falda

Użytkownik

Posty: 65

Skąd: Lipno

Wiek: 31

Taka też jest. Daj znać jak wrażenia po pierwszej lekcji, oczywiscie jesli sie zdecydujesz :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015