Dobry i sprawdzony salon kosmetyczny na Grunwaldzie?

#2017-05-25 04:06:23 

Falda

Użytkownik

Posty: 65

Skąd: Lipno

Wiek: 31

Witam drogie panie. Za miesiąc przylatuje do Poznania na ślub mojej znajomej. Zarezerwowałam sobie troche więcej czasu i będę tutaj praktycznie cały miesiąc. Potrzebuje waszej rady, jaki salon kosmetyczny polecicie mi w okolicy Grunwaldu? Akurat w tych rejonach zamierzam się zatrzymać.
#2017-05-25 04:15:40 

WegetariankaFrania

Użytkownik

Posty: 59

Skąd: Koszalin

Wiek: 42

W tamtej okolicy to polecam ci Efekt WOW Studio. Bez problemu znajdziesz ich w internecie to już tutaj nie będę wklejać linków. A powiesz nam co takiego chcesz robić?
#2017-05-25 06:47:48 

Falda

Użytkownik

Posty: 65

Skąd: Lipno

Wiek: 31

Na pewno będę chciała zrobić makijaż przed ślubem ale wcześniej chciała bym skorzystać z jakiś zabiegów na twarz. Ciężko mi powiedzieć bo nie znam się aż tak na tym, mam nadzieje ze kosmetyczka powie mi co pomoże bo mam ostatnio strasznie dużo krostek.
#2017-05-25 08:13:39 

Muslimka

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Dobrzyca

Wiek: 46

Wejdź sobie na stronę http://efektwowstudio.pl/ i tam znajdziesz więcej informacji co mają w ofercie. Salon kosmetyczny mają na Grunwaldzie więc będziesz miała blisko. Najlepiej będzie tylko jak zadzwonisz wcześniej żeby się umówić ;)

#2017-05-25 09:37:50 

Ara

Użytkownik

Posty: 58

Skąd: Frombork

Wiek: 25

Znam jeszcze jedno studio w tych rejonach na ulicy Tęczowej ale musiała byś poszukać w internecie jak się nazywają bo kiedyś nie mieli swojej strony. Mały salonik ale pani która wykonuje tam zabiegi robi to z tak dużą pasją że aż milo się tam u niej siedzi ;)
#2017-05-25 12:05:25 

Falda

Użytkownik

Posty: 65

Skąd: Lipno

Wiek: 31

W takim razie dzięki za namiary, jeszcze trochę sama poszukam i zobaczymy też gdzie będą mieli wolne terminy bo na czasie zależy mi najbardziej ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015