Potrzebny mi zakład tokarski we Wrocławiu, który jest w stanie zrobić dla mnie pojedynczy wałek metalowy (w dobrej cenie)

#2017-04-18 04:29:10 

Jasnie_Wielmozny

Użytkownik

Temat dyskusji chyba mówi sam za siebie. Mam do wykonania pojedynczy wałek metalowy o bardzo specyficznym kształcie. Nigdy nie potrzebowałem usług tokarskich, dlatego nie mam pojęcia którzy tokarze z Wrocławia są dobrzy i solidni. Jeśli wy wiecie, to wymieńcie jakieś nazwiska albo linki do stron internetowych
#2017-04-18 05:33:52 

hammer

Użytkownik

A zależy ci na jakiejś konkretnej technice?
#2017-04-18 06:27:12 

Jasnie_Wielmozny

Użytkownik

Człowieku, jakbym ja się na tym znał, to bym sam to zrobił. Toczenie to toczenie jak dla mnie…
#2017-04-18 09:24:34 

hammer

Użytkownik

No dla mnie to jest różnica, bo nie wiem kogo polecać w takim razie. Nie wiem jaki metal, jaka wielkość, nic. W mieście mamy mnóstwo tokarzy i jednak każdy się w czymś specjalizuje
#2017-04-18 11:12:00 

AjfonSrajfon

Użytkownik

Ej tam, specjalizacja, nie ma co przesadzać. Jak to jest pojedynczy wałek, to skrawanie CNC się na pewno sprawdzi. Tak dla przykładu zakład tokarski we Wrocławiu z którego ja korzystałem dwa razy jak do tej pory to https://sitkowscy.pl/. Nie ma co się za duzo zastanawiać, tylko zadzwoń do nich i się umów osobiście na realizację, czy są w stanie to ci zrealizować.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015