Nieruchomości w Stargardzie od sprawdzonego pośrednika

#2017-03-24 05:28:25 

immolated

Użytkownik

Posty: 42

Skąd: Polska

Wiek: 15

Siema, macie jakiegoś sprawdzonego i profesjonalnego pośrednika z dobrymi ofertami na nieruchomości w Stargardzie? Byłbym bardzo wdzięczny za jakiś namiar, najlepiej stronę internetową bo już najwyższy czas zacząć się rozglądać za własnym kątem a nie wiem od czego zacząć.
#2017-03-24 05:44:51 

misskurhanu

Użytkownik

Posty: 35

Skąd: Kraków

Wiek: 25

Polecałabym zacząć od tej strony http://www.hestianieruchomosci.pl/oferty-nieruchomosci,stargard.html – oferty zdecydowanie najkorzystniejsze pod względem finansowym, masz gwarancje że mieszkanie jest czyste w sensie prawnym, a na pomoc agenta zawsze możesz liczyć. Odpowie na wszystkie pytania, oprowadzi po mieszkaniu i szczerze ci powie o jego wadach i zaletach. Ogólnie jeśli chodzi o Stargard nieruchomości są w cenie bo blisko do Szczecina, ale o wiele spokojniej niż w dużym mieście, dlatego warto skupić się na znalezieniu taniej okazji.
#2017-03-24 07:05:46 

immolated

Użytkownik

Posty: 42

Skąd: Polska

Wiek: 15

Własnie dlatego chcę mieszkać w Stargardzie. Pracuję w Szczecinie ale duże miasto jest nie dla mnie. Niedawno byłem u koleżanki w Warszawie mieszkającej na Złotej to w ogóle mi się odechciało żyć :P. Wróciłem stamtad chory i stwierdziłem że jak własny kąt to w Stargardzie.
#2017-03-24 09:16:20 

misskurhanu

Użytkownik

Posty: 35

Skąd: Kraków

Wiek: 25

Rozumiem Ciebie bo mam tak samo. Ze Stargardu do Szczecina jest blisko a ceny nieruchomości o wiele niższe.
#2017-03-24 11:39:46 

immolated

Użytkownik

Posty: 42

Skąd: Polska

Wiek: 15

Dzięki za stronę, będę miał teraz co robić przez miesiąc :).
#2017-03-24 12:17:17 

Muslimka

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Dobrzyca

Wiek: 46

Miesiąc? Ja w 5 minut znalazłam tam fajne mieszkanko :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015