Sposoby na radzenie sobie ze stresem

#2017-03-10 00:45:38 

AjfonSrajfon

Użytkownik

Cześć wszystkim! Nigdzie nie znalazłem wątku o radzeniu sobie ze stresem, pasjach i zajęciach które pozwalają skutecznie z nim walczyć więc postanowiłem takowy założyć i liczę na wasz odzew i oryginalne pomysły nie wymagające dużego wkładu finansowego. Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji.
#2017-03-10 02:45:10 

Marcepan

Użytkownik

Modelarstwo :D. Nie ma to jak wstać rano w sobotę włączyć sobie jakiś wojenny czy historczyny dokument i powoli, sobie sklejać kolejny samolot. Później kolejny wazny etap czyli wysłuchiwanie żony że już nie ma gdzie ich chować i wystarczy kupowania kolejnych modeli :P
#2017-03-10 03:39:47 

Celniczka

Użytkownik

No chyba że pracujesz nawet w soboty i niedziele ;]
#2017-03-10 05:43:31 

Ara

Użytkownik

Zwróciliście kiedyś uwagę jak zaczęto bagatelizować stres w codziennym zyciu? Coś co ma bardzo negatwyny wpływ na organizm i psychikę, biorące się głównie ze złych nawyków i przyzwyczajeń myslowych staje się czymś co można po prostu rozładować i już. Niestety żadna pasja, nawet najbardziej interesująca nie zmieni faktu że z dnia na dzień bedziemy coraz slabsi a odczucia ulgi są chwilowe. Dlatego ja chodzę na terapię poznawczo-behawioralną gdzie staram się poznawać siebie i zwalczać złe reakcje w zarodku. Jak ktoś zainteresowany to wiecej informacji znajdzie tu: http://uwazna-psycholog.pl/oferta/terapia-poznawczo-behawioralna. Pozdrawiam.
#2017-03-10 08:02:13 

AjfonSrajfon

Użytkownik

Powiało grozą ale jest to tak logiczne że nie wiem co napisać.
#2017-03-10 08:33:32 

Muslimka

Użytkownik

Na zachodzie każdy chodzi do swojego psychoanalityka a myślicie że to tylko taka fanaberia? Pracują tam wydajniej, bo się nie stresują, a dobre samopoczucie wynika z kontaktu z profesjonalnymi psychologami. Sama chodzę do http://uwazna-psycholog.pl/ bo jest to najlepszy gabinet w Poznaniu i z tygodnia na tydzień widze jak coraz lepiej sobie radze ze wszystkim co mnei spotyka.
#2017-03-10 08:56:10 

Kubańczyk

Użytkownik

Musze się z tym zgodzić bo żaden sposób na odreagowanie czy wychillowanie mi nie pomaga. Skutkowało tylko chodzenie z kumplami na piwo bo można było się wtedy wygadać, pożartować. Minus taki że to prosta droga do alkoholizmu :). Od pewnego czasu chodzę do terapeuty i jestem zadowolony z efektów. Czuję się lepiej, jestem bardziej skupiony i opanowany i co najwazniejsze na wszystko znajduję czas.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015