Jasiek albo poduszka 40x40 z puchu - gdzie szukać?

#2017-03-03 06:43:15 

śpiąca

Użytkownik

Posty: 48

Skąd: Pabianice

Wiek: 32

Chcę zamówić dla mojego brata poduszkę z puchu bo narzekał ostatnio że się nie wysypia i nie może się w nocy ułożyć. Z tego co wiem takie poduchy są bardzo elastyczne i nie ugniatają się szybko, bardzo długo zachowują swój kształt. Gdzie warto zajrzeć żeby kupić coś w porządnej jakości za nieduże pieniadze? Pozdrawiam.
#2017-03-03 07:29:40 

hammer

Użytkownik

Posty: 20

Skąd: Wielogóra

Wiek: 27

Taka poduszka 40x40 to nie będzie duży wydatek a rzeczywiście znacząco poprawi sen. Wiem to po sobie bo zawsze spałem na ortopedycznej piankowej poduszce i było różnie zależy jak się człowiek ułożył. Kark czasami bolał mimo wszystko. Teraz mam taką technikę że na dużej poduszce układam tę mniejszą i jest idealnie :D. Jak przeglądałem neta to najtaniej mieli w https://poscielrodzinie.pl/pl/c/Poduszki-40x40-jaski/52. Do tego masz pewność że jest w 100% wykonana z naturalnego puchu co jest bardzo ważne że nie ma dodatków, pzdr.
#2017-03-03 10:04:40 

Ara

Użytkownik

Posty: 58

Skąd: Frombork

Wiek: 25

Spałam na takich u cioci na wsi i powiem wam jedno: nigdy tak się nie wyspałam. Myślałam że będę kichać bo jestem alergiczką ogólnie ale nic z tych rzeczy. 12 godzin przespane bez żadnego przebudzenia w nocy :P
#2017-03-03 11:21:31 

Muslimka

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Dobrzyca

Wiek: 46

Widzę że wraca moda na poduszki z puchu. Nie wiem czemu w pewnym momencie zaczęliśmy odrzucać wszystko co swojskie i naturalne na rzecz sztucznych materiałów. Mogę mówić tylko za siebie ale ja się tak nie wysypiam, od razu poci mi się głowa, wpływa to niefajnie na cerę bo cała jestem rano czerwona. Poduszka czy kołdra z puchu jest ciepła a zarazem przewiewna, nigdy nie zdarzyło mi się spocić pod takim przykryciem.
#2017-03-03 12:18:14 

śpiąca

Użytkownik

Posty: 48

Skąd: Pabianice

Wiek: 32

Zamykam temat i bardzo dziękuję za link i wasze opinie :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015