Jak wybrać dobrą maszynę do okien?

#2017-02-28 01:04:07 

Jasnie_Wielmozny

Użytkownik

Posty: 84

Skąd: Raciborz

Wiek: 23

Mam zamiar założyć własny zakład stolarski – specjalność w budowlance. Wiadomo, każdy ma w pewnym momencie dosyć w robieniu na czyjś rachunek, stąd taka decyzja ;) Wiadomo jednak, jak to młody stolarz, potrzebuję porady i pomocy. Przede wszystkim myślę o tym, jakie wybrać maszyny do produkcji okien. Rzecz w tym, że w tym zakładzie, w którym byłem wcześniej to pracowałem na jakimś starociu, a wiadomo jednak chciałoby się mieć cos bardziej nowoczesnego. Co polecacie?
#2017-02-28 02:45:29 

śpiąca

Użytkownik

Posty: 48

Skąd: Pabianice

Wiek: 32

A masz na to chłopie kapitał? Musisz być na to przygotowany, że nawet podstawowe maszyny do zakładu stolarskiego swoje kosztują, a co dopiero jakieś inne specjalistyczne. Więc najpierw może trochę odłóż, albo co.
#2017-02-28 05:04:19 

terror9

Użytkownik

Posty: 59

Skąd: Siczki

Wiek: 21

Nie strasz młodego, bo się w sobie zamknie :) Zresztą, wszyscy wiemy, że to też kwestia tego, gdzie kupujesz takie maszyny. Wiadomo, za bezcen raczej niczego nie dostaniesz, ale da się znaleźć atrakcyjne oferty, tylko trzeba czasem przeczesać neta, albo poradzić się kogoś :). Moze też skorzysta z jakiegoś dofinansowania dla młodych przedsiębiorców?
#2017-02-28 05:26:07 

Jasnie_Wielmozny

Użytkownik

Posty: 84

Skąd: Raciborz

Wiek: 23

Właśnie chcę skorzystać z dotacji celowych dla przedsiębiorców, ale to wiadomo, muszę mieć zrobiony kosztorys, dlatego szukam różnych maszyn różnych firm, a wiadomo, że zależy mi na tych najjelpszych ;)
#2017-02-28 05:51:50 

terror9

Użytkownik

Posty: 59

Skąd: Siczki

Wiek: 21

No i prawidłowo młody :) Słuchaj, wejdź sobie na stronę http://www.mtm-maszyny.pl/pl/242-maszyny-do-okien-i-drzwi, tam znajdziesz maszyny do okien i w ogóle do stolarki otworowej. Przeglądałem oferty wielu sklepów i te wydają się naprawdę najciekawsze. Raz, że dobre ceny mają, dwa, że sprzęty takich firm, które są wiodącymi producentami maszyn do stolarki na całym świecie.
#2017-02-28 07:56:00 

Kubańczyk

Użytkownik

Posty: 29

Skąd: Racławice

Wiek: 26

Kolega mnie ubiegł trochę, bo też chciałem polecić ten sklep. Generalnie sprzęty, które mają w ofercie stanowią idealne uzupełnienie kazdego zakładu stolarskiego, nie tylko budowlanego, ale też i meblarskiego. Możesz też liczyć na w pełni nowoczesne usprzętowienie :)
#2017-02-28 09:22:38 

Jasnie_Wielmozny

Użytkownik

Posty: 84

Skąd: Raciborz

Wiek: 23

O no i super :) Dzięki Wam Panowie za polecenie i rady. Trzymajcie kciuki, co bym dostał to dofinansowanie ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015