Poszukuję osoby projektującej wizytówki w Poznaniu.

#2017-02-24 01:51:31 

Jasnie_Wielmozny

Użytkownik

Posty: 84

Skąd: Raciborz

Wiek: 23

Cześć wszystkim. Jestem właścicielem firmy ubezpieczeniowej. Moja działalność dobrze prosperuje, jednak chciałbym nieco bardziej podkręcić zyski, zyskać więcej klientów. Myślałem o tym, żeby zainwestować w popularne nośniki reklamowe, takie jak gadżety reklamowe czy ponadczasowe wizytówki. Czy znacie godną polecenia firmę w Poznaniu, która wykonuje wizytówki na zamówienie? A może macie inne pomysły, jak prowadzić reklamę mojej działalności? Pozdrawiam i dziękuję z góry.
#2017-02-24 03:43:59 

terror9

Użytkownik

Posty: 59

Skąd: Siczki

Wiek: 21

Wizytówki to najlepszy pomysł – dziwię się bardzo, że dotychczas nie dawałeś ich klientom. Ubezpieczyciel posiadający własną wizytówkę wygląda o wiele bardziej poważnie, profesjonalnie i łatwiej jest mu zaufać i polecać go dalej.
#2017-02-24 04:08:00 

Marcepan

Użytkownik

Posty: 36

Skąd: Wałbrzych

Wiek: 46

Też mam własną działalność i nie wyobrażam sobie żeby nie mieć wizytówek – według mnie to absolutna podstawa! Niestety nie jestem z Poznania, więc nie mogę Ci pomóc.
#2017-02-24 05:58:50 

Kubańczyk

Użytkownik

Posty: 29

Skąd: Racławice

Wiek: 26

Wejdź na stronę internetową poniżej: http://fotografie-pieczatki-wizytowki.pl/wizytowki/. Myślę, że przeczytaniu informacji na stronie internetowej już nie będziesz miał wątpliwości, komu zlecisz wykonanie wizytówki Poznań to naprawdę dobry wybór. Będziesz zadowolony nie tylko pod względem finansowym (nigdy się nie zdarzy sytuacja, że przepłacisz), ale przede wszystkim będziesz zadowolony z wyglądu wizytówek.
#2017-02-24 08:21:41 

Celniczka

Użytkownik

Posty: 62

Skąd: Ustka

Wiek: 33

Preferujesz wizytówki czarno-białe czy kolorowe? Zgaduję, że ten fakt będzie miał znaczenie, jeśli chodzi o cenę.
#2017-02-24 09:56:10 

Jasnie_Wielmozny

Użytkownik

Posty: 84

Skąd: Raciborz

Wiek: 23

Wydaje mi się, że czarno-białe są bardziej eleganckie, jeśli chodzi o firmę ubezpieczeniową. Zależy mi, żeby to treść przykuwała oko.
#2017-02-24 11:31:05 

Ara

Użytkownik

Posty: 58

Skąd: Frombork

Wiek: 25

Zgodzę się, ja w powyższej firmie zamawiałam wizytówki czarno-białe i zostałam bardzo mile zaskoczona. Gdybym była klientem, na pewno zwróciłabym uwagę na firmę, która posługuje się takimi wizytówkami, jakie ja dostałam na koniec współpracy. Mam nadzieję, że moi przyszli, potencjalni klienci, będą myśleli tak samo :).
#2017-02-24 11:39:29 

misskurhanu

Użytkownik

Posty: 35

Skąd: Kraków

Wiek: 25

Moja koleżanka z kolei zamawiała wizytówki czarno-białe, jednak ona jest właścicielką cukierni, więc trudno sobie wyobrazić wizytówkę dla cukiernika, bez pysznego ciasta czy eklerka, jako jeden z elementów wizytówki.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015