Ortodonta w Warszawie – dla starszych też?

#2017-01-29 22:40:15 

Falda

Użytkownik

Posty: 65

Skąd: Lipno

Wiek: 31

Mam trzydzieści lat i coraz poważniej zastanawiam się nad naprawieniem wady mojego zgryzu. Nareszcie mam pieniądze, by móc sobie na to pozwolić.;) Ale waham się trochę, bo wiem, że zazwyczaj takie rzeczy robi się w bardzo młodym wieku… czy nie jestem za stara? A jeżeli nie, polecicie może jakiegoś dobrego ortodontę? Będę naprawdę wdzięczna.;)
#2017-01-30 00:00:09 

WegetariankaFrania

Użytkownik

Posty: 59

Skąd: Koszalin

Wiek: 42

Trzydzieści lat i za stara?? Kobieto;). Jesteś jeszcze młoda i nie wiem w ogóle co to za rozterki. Jeśli masz ochotę to idź i napraw sobie ząbki, nic ci przecież nie szkodzi, a nawet przeciwnie, pomoże… powiem ci, że moja ciotka miała 47 lat jak założyła aparat na zęby i chociaż wszyscy bardzo się dziwili to jak go zdjęła zaczęli jej po prostu zazdrościć… efekt jest niesamowity.;)
#2017-01-30 01:07:16 

Muslimka

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Dobrzyca

Wiek: 46

ja nawet myślę, że dopiero w takim wieku dojrzewa się do pewnych decyzji. A poza tym mogę cię pocieszyć, bo teraz nowoczesne techniki pozwalają na założenie naprawdę mało widocznej szyny na zębach.;) warto inwestować w siebie, w każdym wieku. Nie daj sobie nigdy wmówić, że jesteś na coś za stara, to jest jakaś medialna paranoja.
#2017-01-30 02:56:21 

Falda

Użytkownik

Posty: 65

Skąd: Lipno

Wiek: 31

A gdzie robią takie mało widoczne szyny, jeśli jeszcze mogę dopytać? Dziękuję wam za odpowiedzi, doceniam. Wiem, że niby nie jestem stara, ale właśnie, najgorzej z reakcją innych. Nie chcę, by myśleli, że stara baba i „wydziwia”.;)
#2017-01-30 05:27:59 

Muslimka

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Dobrzyca

Wiek: 46

Moim miastem też jest Warszawa ortodonta, jakiego mogę Ci polecić, opisuje swoje usługi tutaj http://www.dental-gallery.pl/ortodoncja.html. co do reakcji innych to niemądre. Zawsze znajdą się ludzie, co widzą wszędzie problemy i nie wolno się ich słuchać, bo można wpaść w jakąś totalną depresję.
#2017-01-30 07:12:01 

sedes

Użytkownik

Posty: 55

Skąd: Pionki

Wiek: 30

nie rozumiem problemu, znam wiele osób po 30tce, które założyły sobie aparat albo jakieś inne kombinacje od ortodonty. To często dopiero wtedy człowieka stać na porządne leczenie, nie każdy jako dziecko może liczyć na kasiastych rodziców. A masz przed sobą jeszcze dziesiątki lat na prezentowanie prostych zębów.;)
#2017-01-30 09:21:49 

Falda

Użytkownik

Posty: 65

Skąd: Lipno

Wiek: 31

Macie rację. Bardzo dziękuję. Dałam się opętać jakimś głupim kompleksom, powinnam spojrzeć na sprawę nieco inaczej.;) marzę o prostych zębach.;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015