Gdzie i jak zapisać się na detoks po alkoholu

#2017-01-12 03:41:42 

sedes

Użytkownik

Trochę delikatna sprawa, wiem ale chciałbym komuś ważnemu dla mnie pomóc... Szukam informacji na temat miejsc w których można dyskretnie przeprowadzić detoks, osoba o której mowa piję ostro od pewnego czasu ale w przypływach świadomości chce się leczyć. Tylko pytanie gdzie ma się to odbyć? Jakieś rady?
#2017-01-12 06:14:37 

Celniczka

Użytkownik

Kluczowy jak zawsze jest ośrodek terapeutyczny. Jak idzie o odtruwanie Poznań bankowo ma takie miejsca, ja akurat nie miałam z tymi kwestiami styczności więc nie umiem nic konkretnie powiedzieć. Ale ktoś na pewno coś podsunie.
#2017-01-12 07:53:10 

commandor

Użytkownik

Wizyta na tej stronce powinna wiele wyjaśnić: http://detoksalkoholowy.pl/o-nas/. Kumpel kiedyś był w tym ośrodku bo stracił w pewnym momencie kontrolę nad piciem. Wyciągnęli go z tego więc są skuteczni.
#2017-01-12 08:30:38 

AjfonSrajfon

Użytkownik

Jeśli pytasz „jak” to ja mówię szybko. Nie można zwlekać, bo każda kolejna akcja z alko oddala Twojego kumpla od świata żywych a przybliża do trumny. Niestety taka jest brutalna prawda. Dlatego nie czekajcie tylko działajcie.
#2017-01-12 08:49:19 

Ara

Użytkownik

Trochę kolega straszy ale myślę że ma rację. Bo alkohol może zabić, człowiek uzależniony jest chory i potrzebuje pomocy. Ale z tego się wychodzi tylko trzeba zacząć.
#2017-01-12 09:29:39 

Marcepan

Użytkownik

W dobrym ośrodku jest fachowa pomoc medyczna, jest psycholog. Tak naprawdę dwie najważniejsze osoby przydatne w tym procesie od strony technicznej. A jeśli będą bliscy służący wsparciem to musi się udać.
#2017-01-12 10:11:09 

Jasnie_Wielmozny

Użytkownik

Ludzie nie do końca zdają sobie sprawę ze skali problemu. Ja dostrzegam wiele osób które piją za dużo na granicy nałogu a może już ją przekroczyli. Gdzie oni będą za rok czy dwa? Nikt tego nie wie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015