Coaching w Poznaniu

#2017-01-10 23:40:06 

sedes

Użytkownik

Posty: 55

Skąd: Pionki

Wiek: 30

Witam serdecznie. Poszukuję firmy, która zajmuje się coachingiem i przeprowadzaniem różnego rodzaju szkoleń o tematyce biznesowej. Przede wszystkim interesują mnie coaching dotyczący umiejętności szefowskich i handlowych. Bardzo proszę o polecanie tylko dobrych, sprawdzonych firm, które cieszą się dobrą opinią na rynku, działają już od kilku lat i mają na koncie liczne przeprowadzone szkolenia, które przyniosły pozytywne efekty dla firmy, dla której to szkolenie było przeprowadzone. Jeśli znacie jakieś firmy, które szczególnie odradzacie, bo się na nich zawiedliście, nie wywiązały się z umowy czy cokolwiek takiego też będę wdzięczny za ostrzeżenie.
#2017-01-11 01:33:41 

commandor

Użytkownik

Posty: 57

Skąd: Spychowice

Wiek: 32

Coaching umiejętności szefowskich? Cóż, bycia szefem i „szefowania” to się raczej od nikogo nie nauczysz, to się po prostu wie i czuje, a nie dowiaduje dopiero z jakiś tam szkoleń…
#2017-01-11 02:04:44 

Falda

Użytkownik

Posty: 65

Skąd: Lipno

Wiek: 31

Są różne teorie na temat tego czy można nauczyć się bycia przywódca, ja tam wierzę osobiście, że jeśli człowiek chce to może nauczyć się wszystkiego. Zresztą nigdzie nie jest powiedziane, że kolega wyżej nie potrafi szefować, może najzwyczajniej w świecie chce nauczyć się nowych technik albo poprawić jakiś konkretny aspekt.
#2017-01-11 04:12:16 

commandor

Użytkownik

Posty: 57

Skąd: Spychowice

Wiek: 32

Tak, tak. Ja tam swoje wiem i zdania nie zmienię, jak chce się prowadzić firmę to trzeba to czuć i tyle. Inaczej nie będzie się nigdy porządnym szefem.
#2017-01-11 04:43:43 

Falda

Użytkownik

Posty: 65

Skąd: Lipno

Wiek: 31

Ja również zdania nie zmienię i będę obstawać przy tym, że z dobrym nauczycielem nauczyć można się wszystkiego.
#2017-01-11 07:38:14 

terror9

Użytkownik

Posty: 59

Skąd: Siczki

Wiek: 21

Dokładnie, dobry nauczyciel potrafi przekazać wiedzę i nauczyć nas rzeczy, które wydają nam się niemożliwe początkowo. Trzeba tylko chcieć. No i znaleźć dobrego coacha. Jeśli chodzi o dobry coaching w Poznaniu osobiście polecam zajrzeć tutaj http://www.halibut.pl/coaching-indywidualny/. Naprawdę świetna grupa szkoleniowa, profesjonaliści w każdym calu.
#2017-01-11 08:50:53 

Jasnie_Wielmozny

Użytkownik

Posty: 84

Skąd: Raciborz

Wiek: 23

Zdecydowanie też polecam grupę szkoleniową Halibut. Świetna marka, działają na rynku od wielu lat.
#2017-01-11 09:01:28 

WegetariankaFrania

Użytkownik

Posty: 59

Skąd: Koszalin

Wiek: 42

To prawda, naprawdę warto nawiązać z nimi współpracę.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015