Sprzedaż auta po wypadku

#2017-01-03 02:15:36 

commandor

Użytkownik

Posty: 57

Skąd: Spychowice

Wiek: 32

Witam Państwa. Miałem niedawno kolizję, w której moje auto ucierpiało najbardziej niestety. Mam teraz trudności żeby je sprzedać. Nie chcę naprawiać bo nie opłaca mi się to. Może komuś będzie się to bardziej opłacało. Ja chciałbym tylko sprzedać by pozbyć się problemu i wspomnień. Czy może znacie dobre firmy, które skupują auta powypadkowe i nie oferują za to marnego grosza? Niestety z taką firmą też już się spotkałem, oferowała mnie niż na złomowisku. Nie chciałbym znów się tak czuć. Doradźcie coś
#2017-01-03 04:45:36 

Falda

Użytkownik

Posty: 65

Skąd: Lipno

Wiek: 31

Witaj. myślę, że nie powinieneś mieć problemów ze znalezieniem dobrej firmy, która skupuje auta powypadkowe ponieważ tego jest bardzo dużo. Naprawdę nie powinno być problemów. Wejdź w wyszukiwarkę i znajdź coś co ci odpowiada. Są różne firmy, jedne oferują mało inne są w stanie zapłacić więcej niż byś chciał. Wiec wszystko zależy od ciebie. Pozdrawiam
#2017-01-03 06:12:21 

terror9

Użytkownik

Posty: 59

Skąd: Siczki

Wiek: 21

Siemka. Ja także sprzedałem auto. Było rozbite. Nie chciało mi się już naprawiać, stwierdziłem, że lepiej kupić coś innego, sprawnego. Sprzedałem auto na złom, to znaczy ze złomowałem. Za dużo nie dostałem niestety, ale problem z głowy, tobie też polecam.
#2017-01-03 07:14:37 

Jasnie_Wielmozny

Użytkownik

Posty: 84

Skąd: Raciborz

Wiek: 23

Sądzę, że złomowisko powinno być ostatecznością. Są firmy, które dobrze płacą. Chociażby Super Auto Market, bardzo dobra firma, polecana przez wielu ludzi. Podaję link do strony superautomarket.pl/skup-aut-poznan/. Według mnie to bardzo dobry autokomis w Poznaniu. Ja na twoim miejscu zadzwoniłbym, umówiłbym się na wycenę i zadecydował.

#2017-01-03 08:47:13 

WegetariankaFrania

Użytkownik

Posty: 59

Skąd: Koszalin

Wiek: 42

Cześć. Ja na szczęście jeszcze żadnego auta nie rozbiłam, a sprzedawałam swoje samochody przy pomocy portali ogłoszeniowych. Uważam, że za duża cena odstrasza klientów, może tutaj jest problem.
#2017-01-03 09:42:10 

immolated

Użytkownik

Posty: 42

Skąd: Polska

Wiek: 15

Hej. Ja uszkodziłem. Naprawa nie była opłacalna, wiec odsprzedałem firmie skupującej używki i powypadkowe. W sumie nie żałuję, bo nie męczyłem się ze sprzedażą, a cena była dość dobra.
#2017-01-03 11:06:30 

commandor

Użytkownik

Posty: 57

Skąd: Spychowice

Wiek: 32

Dzięki wszystkim i za namiar. Rozejrzę się i chyba tak będzie najlepiej sprzedać. Pozdrawiam
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015