Czy korzystacie z usług doradcy podatkowego w waszej firmie?

#2016-12-29 23:58:12 

sedes

Użytkownik

Posty: 55

Skąd: Pionki

Wiek: 30

Zastanawiam się nad takim rozwiązaniem ale nie wiem czy jest dobre, nie tylko z powodów finansowych ale też po prostu czy to ma sens
#2016-12-30 02:30:23 

Falda

Użytkownik

Posty: 65

Skąd: Lipno

Wiek: 31

To zależy czy jest ci potrzebne. Jak tak to na pewno ma to sens :)
#2016-12-30 05:29:59 

WegetariankaFrania

Użytkownik

Posty: 59

Skąd: Koszalin

Wiek: 42

A nie wystarczy zwykły księgowy?
#2016-12-30 06:06:42 

Falda

Użytkownik

Posty: 65

Skąd: Lipno

Wiek: 31

Niekoniecznie, doradca podatkowy zna się znacznie lepiej na tych kwestiach, ciągle aktualizuje swoją wiedzę i w ogóle wydaje mi się, że jest lepszym fachowcem w tej kwestii, oczywiście księgowym niczego nie umniejszając bo po prostu taki doradca skupiony jest tylko na jednej kwestii a nie wszystkich sprawach księgowych
#2016-12-30 06:58:47 

sedes

Użytkownik

Posty: 55

Skąd: Pionki

Wiek: 30

Właśnie też mnie to zachęca ale nie wiem jak to wygląda jeśli chodzi o ceny
#2016-12-30 08:01:15 

commandor

Użytkownik

Posty: 57

Skąd: Spychowice

Wiek: 32

A może lepsze rozwiązanie, na przykład coś takiego: http://www.tpmpoland.pl/grupa-swgk/doradztwo-podatkowe. To jest specjalny program, który praktycznie zastępuje doradcę podatkowego :) jest wygodniejszy i w ogóle lepszy, pod względem finansowym na pewno także się opłaca, bo płacisz raz i korzystasz ile potrzebujesz, a nie że musisz płacić doradcy za każdy razem. Dla mnie to świetne rozwiązanie i polecam
#2016-12-30 09:39:35 

sedes

Użytkownik

Posty: 55

Skąd: Pionki

Wiek: 30

Ciekawe, nie słyszałem o czymś takim, czego to ludzie nie wymyślą :) Tylko czy to na pewno działa dobrze, niezawodnie? Przecież z podatkami nie ma żartów….nie chciałbym mieć jakichś problemów tylko dlatego że chciałem zaoszczędzić albo program wydał mi się wygodniejszy, nie mogę sobie na to pozwolić
#2016-12-30 11:16:46 

commandor

Użytkownik

Posty: 57

Skąd: Spychowice

Wiek: 32

Nikt nie może, nie w kwestii podatków hehe już nasze państwo o to zadba :) Ten program jest przygotowany przez doskonałych fachowców w branży mających duże doświadczenie i nie obawiaj się, korzysta z niego bardzo wiele osób więc nie ma prawa być żadnych błędów. Wszystko jest ok, ja sam korzystam od jakiegoś czasu i nie wyobrażam sobie już kwestii podatków ogarnianej w inny sposób :)
#2016-12-30 11:30:57 

sedes

Użytkownik

Posty: 55

Skąd: Pionki

Wiek: 30

Ok, coraz bardziej się do tego przekonuję, faktycznie przydałaby mi się taka wygoda i nie ukrywam, że koszty, a raczej ich minimalizowanie, też jest ważne. Zapoznam się z tym bliżej, wielkie dzięki za poinformowanie o takim czymś
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015