Znacie jakieś firmy detektywistyczne, które specjalizują się w wywiadzie gospodarczym?

#2016-12-20 05:38:43 

terror9

Użytkownik

Posty: 59

Skąd: Siczki

Wiek: 21

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów. Jestem obecnie nieco rozdarty, więc stwierdziłem że zasięgnięcie opinii różnych ludzi może będzie w stanie nieco pomóc mi podjąć decyzję. Zastanawiam się także, czy nie wynająć jakiejś firmy detektywistycznej – znacie jakąś profesjonalną? Otóż, do rzeczy. Mam przed sobą dość obiecujący kontrakt, ale przed związaniem się z nowym partnerem biznesowym ogarniają mnie wątpliwości. To jednak duże zobowiązania, a nie wiem czy on jest do końca uczciwy. Wiadomo, ze prawdy mi nie powie.
#2016-12-20 07:30:31 

Jasnie_Wielmozny

Użytkownik

Posty: 84

Skąd: Raciborz

Wiek: 23

W takiej sytuacji firmy detektywistyczne mogą Ci zaoferować przeprowadzenie wywiadu gospodarczego. Jeśli chcesz wiedzieć, na czym polega tego typu zlecenie, odwiedź stronę internetową: http://www.detektywipl.pl/. Forumowiczowie w tej chwili nie są pomocni, firmy detektywistyczne dysponują dużą wiedzą i doświadczeniem, które pomoże Ci ostatecznie podjąć decyzję.
#2016-12-20 08:10:31 

Darkness

Użytkownik

Posty: 7

Skąd: Mąciobrody

Wiek: 32

Zleciłem kiedyś firmie detektywistycznej przeprowadzenie wywiadu gospodarczego. Miałem wątpliwości tak jak Ty, przed rozpoczęciem współpracy z inną firmą. Nowe zawsze jest dla nas nieznane a więc podejrzane, w moim przypadku ostrożność była nieuzasadniona. No ale czułem się lepiej że sprawdziłem.
#2016-12-20 08:45:39 

Marcepan

Użytkownik

Posty: 36

Skąd: Wałbrzych

Wiek: 46

Korzystałem z usług powyższego biura detektywistycznego, ale wówczas chodziło o rozwód.
#2016-12-20 09:56:28 

Celniczka

Użytkownik

Posty: 62

Skąd: Ustka

Wiek: 33

Wywiad gospodarczy, przeprowadzony przez profesjonalną firmę detektywistyczną, uchronił mnie przed najgorszą decyzją w moim życiu. Przedsiębiorca, z którym miałam związać się umową, okazał się osobą z nieciekawą przeszłością. Nie chciałam podzielić jego losu.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015