Gdzie mogę podszkolić umiejętności przywódcze?

#2016-12-19 07:52:23 

Falda

Użytkownik

Posty: 65

Skąd: Lipno

Wiek: 31

Hej! W jaki sposób i gdzie mogłabym podszkolić umiejętności przywódcze? Od dłuższego czasu pochłaniam wszystkie ksiązki jakie tylko mi się nawiną, oglądam rózne filmy w internecie ale nadal czuję niedosyt. Widze z resztą szczególnie w pracy że nie osiagnęłam jeszcze takiego efektu jaki bym chciała. Co poradzicie?
#2016-12-19 10:40:53 

sedes

Użytkownik

Posty: 55

Skąd: Pionki

Wiek: 30

na twoim miejscu zapisałbym się na warsztaty albo szkolenie. Szczególnie warto wybrac się do Communication Corner bo mają atrkacyjne ceny a efekty zauważysz prawie natychmiast. Swojego czasu chodziłem na bardzo dużo najróżniejszych zajęć rozwijających wiele dziedzin zycia ale te szkolenia wspominam najlepiej: www.szkoleniaznegocjacji.com/coaching-biznesowy/. Jest tam dużo o przywództwie, relacjach z innymi a także o motywacji własnej i innych, polecam z czystym sumieniem
#2016-12-19 13:08:20 

WegetariankaFrania

Użytkownik

Posty: 59

Skąd: Koszalin

Wiek: 42

Musze powiedzieć że szkoleniaznegocjacji.com to jedna z najlepszych firm szkoleniowych w Polsce. Wystarczy spojrzeć na ich dotychczasowe osiągnięcia i organizcje z którymi wspolpracują. Miałam przyjemnośc być uczestniczką warsztatów z negocjacji w sprzedaży i bardzo miło wspominam te zajęcia. Dały mi na pewno wiecej niż 50 przeczytanych ksiazek.
#2016-12-19 14:57:05 

Falda

Użytkownik

Posty: 65

Skąd: Lipno

Wiek: 31

Serdecznie dziekuje za konkretne odpowiedzi. Fajnie że poleciliście mi taką forme rozwoju a nie kolejne książki bo już mi sie znudziło czytanie :P
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015