Najtańszy serwer z 6 rdzeniowym procesorem

#2016-12-09 02:51:12 

Castro

Użytkownik

Posty: 19

Skąd: Ełk

Wiek: 35

Szukam najlepszej oferty na serwer VPS z 6-rdzeniowym procesorem. Mam juz kilka na oku ale zanim sie zdecyduje to chcialbym porownac to z waszymy propozycjami. Byloby fajnie gdybym dostal ich od was jak najwiecej :). Z góry piękne dzięki.
#2016-12-09 04:29:00 

Kubańczyk

Użytkownik

Posty: 29

Skąd: Racławice

Wiek: 26

Coś pomieszałeś bo po co Ci 6-rdzeniowy procek w VPSie skoro i tak nie bedziesz mógł wykorzystywac pełnej jego mocy? Zasadą funkcjonowania serwera wirtualnego jest to że dostajesz jedynie część zasobów z jakimś gwarantowanym przepływem. Dedykowane serwery oferują znacznie wiecej mozliwosci i mocy ale troche wiecej kosztują. Jestem w temacie na bieżaco bo niedawno podpisałem umowe z IThosting.pl i mogę Ci tylko polecić jesli chcesz placic mało za największą możliwą wydajność, https://ithosting.pl/52-dedykowane. Jeśli źle Cie zrozumiałem to wyjaśnij czego potrzebujesz bo VPS a dedykowany serwer to zupelnie inne sprawy.
#2016-12-09 06:44:40 

Castro

Użytkownik

Posty: 19

Skąd: Ełk

Wiek: 35

Mój bład :/ sory. Myslalem ze wszystkie serwery które nie są moją własnością nazywaja się VPS. Wracając do potrzeb to będzie mi potrzebny bez watpienia dedykowany. Obecnie moja firma pracuje na VPS i jest z tym masa problemów głównie przez ograniczenia w szybkości. Dzięki za sprostowanie mojego myślenia, pozdrawiam.
#2016-12-09 08:09:41 

Ara

Użytkownik

Posty: 58

Skąd: Frombork

Wiek: 25

A ja mam VPS w https://ithosting.pl/ i jestem bardzo zadowolona. Na plus na pewno cena i stabilność. Od dawna już z tą firmą działam i nie zdarzyła się żadna awaria, a jak mam jakis problem albo nie wiem co zrobić to zawsze pomogą i wyjaśnią w zrozumiały sposób.
#2016-12-09 09:02:44 

Kubańczyk

Użytkownik

Posty: 29

Skąd: Racławice

Wiek: 26

Wiem że VPSy maja dobre i niedrogie bo moja znajoma korzysta i też sobie chwali. Koledze jednak potrzebny bedzie dedykowany skoro zalezy mu na wiekszej szybkości.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015