Czy ktoras z was korzysta z depilacji laserowej?

#2016-11-10 04:31:05 

Inna_niż_wszyscy

Użytkownik

Posty: 20

Skąd:

Wiek: 39

Mam jasna karnacje i jednak nawet krotka przerwa w goleniu sprawia ze wszytsko od razu rzuca się w oczy. Wiec tak pomyslalm o depilacji laserowej ale nie wiem czy warto w nia inwestowac. Czy któras z was korzysta z depilacji laserowej?
#2016-11-10 07:24:45 

śpiąca

Użytkownik

Posty: 48

Skąd: Pabianice

Wiek: 32

keidys nie bylam do tego przekonana ale teraz mysle ze to spoko pomysl tylko chyba bym nie zdecydowała się na depilację laserową okolic bikin. Bo wg mnie to bardzo intymna sprawa i wole jak mi partner podgoli niż to zrobi kosmetolog ale to już bardzo indywidualna sprawa jak to traktuje
#2016-11-10 07:39:59 

misskurhanu

Użytkownik

Posty: 35

Skąd: Kraków

Wiek: 25

to tak samo jak manicurem nie zauważasz go na co dzien a jednak to drobny element który i poprawi wyglad i nastroj. A prosty French do wszystkiego się nada i na wielkie wyjscia i nie tylko wiec to już zupełnie uniwersalizm ;) i tak samo jest z goleniem :P
#2016-11-10 09:41:47 

Ara

Użytkownik

Posty: 58

Skąd: Frombork

Wiek: 25

Wg mnie to jest po prostu oszczędność czasu bo zwyczajnie wtedy nie trzeba się martwic o regularne golenie i jeden klopot z glowy ; ) a ten czas można poswiecic na jakies robienie maseczek lub nie tylko ; ) na depilację laserową ja tu się zapisywałam http://lenis.pl/depilacja-laserowa/ no i jak chcesz to poczytaj jak oni to robia co to w ogole jest i czy to dla ciebie. Na pewno nie kazda skora to wytrzyma to jasne bo sa skory wrażliwe bardzo… ;/
#2016-11-10 12:04:42 

Muslimka

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Dobrzyca

Wiek: 46

Własnie ja w tamtym roku zaczelam regularnie korzystac depilacji laserowej i musze powiedziec ze jestem zaskoczona ze taki efekt jest. Dosc dlugo u mnie się trzyma ;) no i nie musze już martwic się o takie cos jak golenei : P heheh
#2016-11-10 12:54:20 

Marcepan

Użytkownik

Posty: 36

Skąd: Wałbrzych

Wiek: 46

A kto ma na to wszystko zapracowac? niby kto? no kto? :P idiotyzm…
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015