Materac na problemy ze snem

#2016-11-09 06:32:36 

Celniczka

Użytkownik

Posty: 62

Skąd: Ustka

Wiek: 33

Zawsze myślałam że bezsenność to może co najwyżej mnie dotknąć na stare lata, ale tak się stało że mam ten problem teraz. Dosłownie od 3 miesięcy sypiam tak fatalnie że musiałam wziąć tydzień urlopu na żądanie. Taka jestem teraz zmęczona… Ogólnie to znajoma miała taki problem kiedyś i przeszło jej jak zmieniła materac na nowy. Też chcę to wypróbować i w związku z tym mam pytanie: polecanie jakieś dobre materace dla tych, którzy nie mogą długo zasnąć?
#2016-11-09 08:14:24 

commandor

Użytkownik

Posty: 57

Skąd: Spychowice

Wiek: 32

Nie mam pojęcia, czemu wszyscy myślą, że zaburzenia snu to jest domena starszych ludzi. Tak na serio to każdego może spotkać. No ale w każdym razie dobrze jest o zadbaniu najpierw o lepsze warunki do snu, zanim się zacznie łykać jakieś tabletki. Po co inwazyjnie interweniować? Moim zdaniem najlepszymi materacami dla osób cierpiących na bezsenność są materace z pianki. Mówię z doświadczenia, bo bardzo długo z tym walczyłem. Wypróbowałem kilka modeli i na reszcie znalazłem coś dla siebie.
#2016-11-09 09:35:05 

Kubańczyk

Użytkownik

Posty: 29

Skąd: Racławice

Wiek: 26

Podpisuję się pod kolegą powyżej, moja żona też zaczęła źle sypiać, jak nasza Ania była niemowlakiem, ale nawet, kiedy nie płakała już po nocach, ona nie była w stanie zasnąć przez pierwszą godzinę po położeniu się do łóżka i bardzo często się budziła. Ostatecznie kupiliśmy bardziej nowoczesny materac, właśnie tego typu i szybko jej się poprawiło.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015