Gdzie odzyskają mi zdjęcia z karty pamięci?

#2016-11-03 01:59:44 

Kubańczyk

Użytkownik

Posty: 29

Skąd: Racławice

Wiek: 26

była wycieczka był relaks a teraz jest praca no i stres. No i koniecznosc odzyskania zdjęć z karty pamieci. Wiem, ze wszyscy na mnie licza w pracy, ze im pokaze zdjęcia, ale na razie nie mam ich. Gdzie odzyskają mi zdjęcia z karty pamieci?
#2016-11-03 03:25:25 

Marcepan

Użytkownik

Posty: 36

Skąd: Wałbrzych

Wiek: 46

A kontaktowałeś się z firma http://datadetect.pl/ żeby ci to naprawili? Przeciez takie firmy jak ta odzyskiwaniem danych zajmują się na co dzien, dyski przenośne, czy karty pamieci. To dla nich normalka. Faktem jest ze odzyskiwanie danych z dysku twardego może troche potrwac ale jednak warto poczekac niż potem robic wszystko na nowo. Bo wg mnie to lepiej zapłacić i niec to z glowy.
#2016-11-03 06:00:42 

AjfonSrajfon

Użytkownik

Posty: 19

Skąd: Jarocin

Wiek: 19

mi odzyskiwali dane jak moja firma uszkodzila pliki i nic nie można było otworzyc. To wtedy były jaja. Było trzeba wszystkie dokumenty wypełniać a nic nie chodzilo i nie wiadomo skad to Można było pobrac.. Po prostu koszmar….. serio… ;/
#2016-11-03 08:52:08 

Jasnie_Wielmozny

Użytkownik

Posty: 84

Skąd: Raciborz

Wiek: 23

Nie wiem ile czasu trwa odzyskiwanie danych ale wiem ,ze to w pewnych sytuacjach koniecznosc. Wiadomo ze teraz wszystko się nosi ze soba i często nawet się czasu nie ma by cos pozapisywac. Bo jednak powinniśmy caly czas robic kopie ale to czasochłonne wiec dobrze jest jak jakiekolwiek robi się kopie. Bo zawsze lepszy kawalek niż nic :P hehe
#2016-11-03 10:23:20 

terror9

Użytkownik

Posty: 59

Skąd: Siczki

Wiek: 21

kosztuje taka usluga roznie ale na pewno jak ktos musi z niej korzystac to niech korzysta. bo to jedyny ratunek często.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015