Otwieramy odzieżowy

#2016-11-02 23:30:19 

reatek

Użytkownik

Posty: 0

Skąd: Warszawa

Wiek: 40

Słowo się rzekło i razem z moją świeżo upieczoną małżonką wchodzimy we własny biznes. Wybór padł na sklep z ciuchami bo wiadomo jak świat wygląda – różnie bywa ale ubrać zawsze się w coś trzeba. Dlatego branża chyba rozsądnie wybrana, zresztą żoneczka miała taką wizję od początku. Lokal już jest ale trzeba go urządzić. Co się w nim powinno znaleźć żeby wszystko działało jak trzeba?
#2016-11-03 01:44:12 

WegetariankaFrania

Użytkownik

Posty: 59

Skąd: Koszalin

Wiek: 42

Gratulacje za pomysł, oby interes wypalił. To tak na początek :) Teraz do konkretów. Niestety realia są takie że w sklepach z odzieżą dużo się kradnie. Musicie zabezpieczyć ciuchy klipsami i do tego koniecznie bramki antykradzieżowe Sklepikaria. Te pikające. Zwykle jak złodzieje takie widzą to już na starcie są mniej skorzy do kombinowania ;)
#2016-11-03 02:53:58 

commandor

Użytkownik

Posty: 57

Skąd: Spychowice

Wiek: 32

Biznes w tych czasach to nie jest łatwy kawałek chleba bo konkurencja olbrzymia. Jak chodzi o ubrania to szczególnie. Powiem szczerze że ja bym się nie zdecydował. Sieciówki mają mega mocną pozycję, trudno będzie z nimi wygrać. Nawet najlepszy towar i wyposażenie sklepu mogą nie wystarczyć ale oczywiście życzę Ci jak najlepiej.
#2016-11-03 03:49:09 

Muslimka

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Dobrzyca

Wiek: 46

Ja tam nie jestem pesymistką. Sądzę że jak będziecie mieć fajne produkty w ciekawych cenach i dołożycie jakiś kreatywny marketing to możecie mieć całkiem dobre wyniki. Nie wiem jakie to miasto. Jak średnie lub mniejsze to paradoksalnie może być Wam łatwiej. Jak spore – trochę walki Was czeka. Co do wyposażenia, słyszałam o stronie Sklepikaria.pl gdzie można zamówić tanio akcesoria dla handlu.
#2016-11-03 06:33:50 

immolated

Użytkownik

Posty: 42

Skąd: Polska

Wiek: 15

Wspomniano już o tym ale podkreślę bo to ważne – bramki do sklepów w tym przypadku są obowiązkowe. Jest dokładnie tak jak koleżanka wcześniej pisała – działają prewencyjnie i zniechęcają a jak ktoś coś zakosi to od razu alarm się włącza.
#2016-11-03 08:07:32 

hammer

Użytkownik

Posty: 20

Skąd: Wielogóra

Wiek: 27

Już na dzień dobry czeka Was sporo inwestycji. Lokal, całe zaplecze, towar... Ryzyko jest, rynek odzieży w Polsce nasycony, sieciówki mocno cisną. Tak czy owak życzę ze szczerego serca żeby był sukces.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015