Jak najtaniej jeździć po obcym mieście?

#2016-11-02 06:51:56 

Falda

Użytkownik

Posty: 65

Skąd: Lipno

Wiek: 31

Przede mną wyjazd do Krakowa. Zastanawiałam się, jakimi środkami transportu poruszać się, żeby wyszło najtaniej. Na pewno nie wszędzie będę mogła dotrzeć komunikacją miejską, zwłaszcza że czeka mnie też podróż na wieś. Co zrobić? Która fimra taksówkowa w krakowie jest najtańsza? Czy lepsza kolejka czy autobusy? A może wynajęcie samochodu?
#2016-11-02 08:18:29 

WegetariankaFrania

Użytkownik

Posty: 63

Skąd: Koszalin

Wiek: 42

Na pewno wynajem samochodu jest dobry, jeśli czekają cię dłuższe trasy, szczególnie poza miasto. W obrębie samego Krakowa wszędzie dotrzesz bez problemu komunikacją miejską. Jeśli chodzi o taksówki, to cenowo są to takie koszty, że lepiej unikać za wszelką cenę tego rozwiązania. Nawet niedługi kurs może cie kosztować kilkadziesiąt złotych, a za tyle samo bez problemu wynajmiesz auto na dobę.
#2016-11-02 10:42:11 

Muslimka

Użytkownik

Posty: 76

Skąd: Dobrzyca

Wiek: 46

Witaj. Ja zdecydowałam się na rozwiązanie, jakim jest wypożyczalnia samochodów lotnisko Balice to jedno z miejsc, w których możesz wypożyczyć auto, jeśli planujesz lecieć do krakowa samolotem. Jeśli pociągiem to też nie ma problemu, możesz dogadać się z wypożyczalnią, żeby ci podstawiła samochodzik we wskazane miejsce. Najlepiej z wyprzedzeniem przejrzeć strony internetowe wypożyczalni aut i umówić się wcześniej. Z wieloma można podpisać umowy na wynajęcie auta przez internet, przez formularz online albo przez e-mail. Jedyne co musisz mieć to dowód tożsamości, no i prawo jazdy.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015