Wysyłka kwiatów – czy podoba się Wam to? ;)

#2016-10-26 01:48:09 

sedes

Użytkownik

Posty: 55

Skąd: Pionki

Wiek: 30

Zwracam się ze swoim pytaniem jak w temacie oczywiście do samych kobiet ;) Czy mieliście już okazję dostać niespodziankę w postaci wysłanych kwiatów i czy taka niespodzianka Wam się podobała? Swoją drogą może jesteście w stanie polecić jakieś dobre miejsce do robienia takich zamówień w stolicy? Będę bardzo wdzięczny za wszystkie informacje.
#2016-10-26 03:40:33 

Falda

Użytkownik

Posty: 65

Skąd: Lipno

Wiek: 31

Ja byłam najpierw bardzo zaskoczona jak internetowa kwiaciarnia dostarczyła mi piękny bukiet od chłopaka. Potem okazało się, że był to przedsmak do wieczornych zaręczyn :D Wiadomo, że fajnie wspominam ten dzień, ale ogólnie kwiaty bardzo mi się podobały, były pięknie udekorowane, naprawdę sympatyczna sprawa.
#2016-10-26 03:53:20 

WegetariankaFrania

Użytkownik

Posty: 59

Skąd: Koszalin

Wiek: 42

też kiedyś dostałam, mnie się to bardzo podobało.
#2016-10-26 06:37:41 

commandor

Użytkownik

Posty: 57

Skąd: Spychowice

Wiek: 32

Swojej ukochanej już wiele razy zamawiałem bukiety kwiatów internetowo i zawsze dostawa była bardzo szybka, a kwiaty po prostu świetnej jakości. Jej na pewno się to podoba, jeszcze nigdy złego słowa z tego powodu mi nie powiedziała.
#2016-10-26 08:46:20 

sedes

Użytkownik

Posty: 55

Skąd: Pionki

Wiek: 30

Myślałem ogólnie nad ofertą tej firmy kwiatowadostawa.pl i chyba właśnie na to się zdecyduję. Ja chcę wysłać kwiaty swojej narzeczonej w stolicy. Niestety wyszło tak, ze musiałem na kilka dni wyjechać sam w służbowych sprawach, a mamy za chwilę rocznicę naszych zaręczyn i chciałbym tak sympatycznie to uczcić, pomimo, że jestem w ogóle w innym kraju.
#2016-10-26 09:02:10 

Muslimka

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Dobrzyca

Wiek: 46

Potwierdzam, że to jest porządna kwiaciarnia wysyłkowa Warszawa jest duża, ale naprawdę sprawnie radzą sobie z dostawami. Ja jako kobieta nie tylko dostawałam kwiaty, ale także kilka razy sama wysyłałam rodzicom oraz znajomym.
#2016-10-26 11:04:33 

sedes

Użytkownik

Posty: 55

Skąd: Pionki

Wiek: 30

Dzięki za kolejne potwierdzenie, na pewno zamawiam tutaj ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015