regeneracja czy wymiana tylnej belki - co lepsze?

#2016-10-23 23:23:16 

terror9

Użytkownik

Posty: 59

Skąd: Siczki

Wiek: 21

Tylna belka w moim aucie własnie dokańcza żywota a ja zastanawiam się czy lepiej będzie ją całkowicie wymienić czy regenrować. Słyszałem bardzo dobre opinie o nowoczesnych metodach odświeżania belek ale nie jestem do końca przekonany bo nie znam nikogo kto miałby taki problem. Prosze o wypowiedzi szczegolnie tyc forumowiczów którzy wymiane maja juz za soba i maja porównanie. Pozdrawiam.
#2016-10-24 02:15:56 

hammer

Użytkownik

Posty: 20

Skąd: Wielogóra

Wiek: 27

Dwa razy regenerowałem belke w dwóch samochodach i jestem zadowolony bo jeździ się bardzo dobrze nawet lepiej niż w momencie kupna. Kosztowało mnie to o wiele mniej niż wstawienie nowej części wiec to sie oplaca i nikt nie powie mi ze jest inaczej. Słyszałem że są sytuacje i modele w których w gre wchodzi tylko wymiana ale to sie zdarza sporadycznie. Ogolnie regeneracja belki to najlepsze rozwiazanie, tym bardziej ze metody napraw bardzo sie rozwinely co zmniejsza do zera szanse na powrót usterki.
#2016-10-24 04:16:05 

śpiąca

Użytkownik

Posty: 48

Skąd: Pabianice

Wiek: 32

Po co w ogóle te tylne belki? nie można było normalnie jak w każdym aucie zrobić normalnego niezawodnego zawieszenia?
#2016-10-24 05:37:21 

hammer

Użytkownik

Posty: 20

Skąd: Wielogóra

Wiek: 27

Pokaż mi najpierw samochód z niezawdonym zawieszebniem. Nawet w nahjdroższych autach klasy premium i tak predzej czy pozniej trzeba cos wymieniać. Tylna belka ma swoje praktyczne zastosowania - płaski i głeboki bagażnik, fantastyczne własciwości jezdne i przeczepność, są oczywiście i minusy ale to chyba normalne prawda?
#2016-10-24 07:54:11 

sedes

Użytkownik

Posty: 55

Skąd: Pionki

Wiek: 30

Sory ze sie wtracam ale widac ze znasz sie na rzeczy wiec moze podpowiesz gdzie w Warszawie warto zrobić regenerację? Z góry dziekuje za odpowiedź.
#2016-10-24 08:18:22 

hammer

Użytkownik

Posty: 20

Skąd: Wielogóra

Wiek: 27

Jest taka sieć warsztatów nazywa się dokładnie Serwis Aut Francuskich. Bez wątpienia to jedna ze starszych i bardziej doświadczonych firm w naszym kraju, a z tego co widziałem mają oddział w Warszawie. Mozesz jechac w ciemno. Pozdrawiam.
#2016-10-24 11:00:43 

terror9

Użytkownik

Posty: 59

Skąd: Siczki

Wiek: 21

Super, dzięki za pomoc. Fajnie ze tu napisałem a myslalem ze niczego konkretnego sie nie dowiem. Pozdrawiam serdecznie :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015