Atrakcyjne i doświadczone hostessy

#2016-10-17 09:51:21 

Marcepan

Użytkownik

Posty: 36

Skąd: Wałbrzych

Wiek: 46

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Chciałbym wynająć jakieś bardzo atrakcyjne, ale również doświadczone hostessy do pokazów samochodów i motorów. Prowadzę sprzedaż takowych i tak naprawdę zależy mi na jak najlepszej promocji. Ma to być dość sporych rozmiarów pokaz, otwarty dla wszystkich. Chciałbym doświadczone i odpowiednio przygotowane wcześniej hostessy, którę oczywiście poinstruuję wcześniej o wszelkich parametrach, idei sprzedaży naszych pojazdów itp. Liczę na Was, że coś mi polecicie, bo szukam już od pewnego czasu i nie mogę znaleźć nic interesującego. Z góry dziękuje i pozdrawiam!
#2016-10-17 10:25:55 

Kubańczyk

Użytkownik

Posty: 29

Skąd: Racławice

Wiek: 26

Ja korzystałem w przeszłości z agencji hostess Caneli w Warszawie i mogę bardzo zarekomendować to miejsce ;) bo mają tam naprawdę, świetnie przygotowane kobiety (mężczyzn rzecz jasna też, ale zależało mi na kobietach), które idealnie nadają się właśnie na targi, pokazy itp. Są bardzo doświadczone, bo mają już za sobą sporo pokazów i na pewno idealnie się nadadzą na promocje Twoich pojazdów.
#2016-10-17 11:03:34 

Jasnie_Wielmozny

Użytkownik

Posty: 84

Skąd: Raciborz

Wiek: 23

Mi zapadła w pamięć jedna hostessa Katowice, to miejsce gdzie miały miejsce bardzo fajne pokazy. Tam właśie poznałem tę hostessę, która tak profesjonalnie omawiała wszystko, tak idealnie przygotowana była na najcięższe nawet pytania.. że przemiło się tego słuchało. Zostawiam odnośnik, bo potem zapytałem jej z jakiej agencji jest i mi właśnie wszystko fajnie przedstawiła ;)
#2016-10-17 12:23:13 

Castro

Użytkownik

Posty: 19

Skąd: Ełk

Wiek: 35

No dobra agencja modelek i hostess to coś, z czego naprawdę warto, a nawet trzeba korzystać! Wspaniałe możliwości promocyjne ;) ja akurat najcieplej wspominam współpracę z firmą hostessy.caneli.com.pl bo oni bardzo efektywnie pracowali, faktycznie wszystkie wynajajęte osoby były super przygotowane do pracy. Także to naprawdę bardzo duży plus, bo często jedno firmy pisza, a coś zupełnie innego oferują.
#2016-10-17 14:37:42 

Ara

Użytkownik

Posty: 58

Skąd: Frombork

Wiek: 25

Też kiedyś wynajmowaliśmy kilka hostess i szczerze mówiąc, to zdecydowanie zmieniłam sobie na ich temat zdanie, na duży plus. To naprawdę bardzo trudna i odpowiedzialna praca.. cały czas z innymi ludźmi i na celowniku spojrzeń, krytyki itp.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015