Półkolonie?

#2016-10-17 09:19:43 

Castro

Użytkownik

Posty: 19

Skąd: Ełk

Wiek: 35

Witam wszystkich. Szukam Waszej opinii na temat pół-kolonii. Korzystaliście kiedyś z usług firm, które organizują takie półkolonie dla dzieci itp.?bo jestem mega ciekaw tak naprawdę gdzie wysłać dzieci i chciałbym też wiedzieć ogólnie gdzie warto itp. itd. Ogólnie to interesuje mnie pod tym względem Poznań. Znacie jakieś miejsca z tych okolic, które organizują tego typu pólkolonie? I do których naprawdę warto się zgłosić? Będę bardzo wdzięczny za Wasze rekomendacje w tym zakresie. Tymczasem z góry serdecznie pozdrawiam i dziękuje za potencjalne (mam nadzieje, ze takowe będą) posty w tym temacie.
#2016-10-17 11:15:16 

Falda

Użytkownik

Posty: 65

Skąd: Lipno

Wiek: 31

Jeśli chodzi o półkolonie w Poznaniu, to zdecydowanie mogę Ci coś polecić ;) od dawna korzystam z usług tego miejsca i ja oraz moje dzieci są zachwycone ;) mają tam super oferte i wyjątkowe zajęcia. Nie jest to nic oklpeanego, a właśnie zajęcia są jak najbardziej przemyślane i fajnie zorganizowane ;) zdecydowanie warto się tam zgłosić ;) mam nadzieję, że pomogłam – pozdrawiam również!
#2016-10-17 13:25:14 

Kubańczyk

Użytkownik

Posty: 29

Skąd: Racławice

Wiek: 26

Wyślij ich do dobrego zimowiska ;) ja zawsze wysyłam swoje dzieciaki właśnie do takiego zimowska i naprawdę się świetnie bawią. Oczywiście, zawsze pod okiem specjalistów i osób odpowiedzialnych. Bo o wypadek to zawsze nie trudno.. ale zawsze po powrocie są bardzo szczęśliwe dzieciaki i opowiadają, że się super bawili itp.
#2016-10-17 13:47:47 

Muslimka

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Dobrzyca

Wiek: 46

Najlepiej to odwiedzić stronę internetową wakacjeok.pl ;) bo tam akurat celują właśnie w takie zajęcia dla młodzieży, wakacje itp. co prawda, oferują również inne ciekawe zajęcia, ale bardzo ogólnie polecam ten link i ogólnie to miejsce ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015