Dobra hurtownia, co polecacie?

#2016-10-09 23:58:25 

hammer

Użytkownik

Posty: 20

Skąd: Wielogóra

Wiek: 27

Jak w temacie, dobra hurtownia, przede wszystkim żywnościowa (owoce, warzywa, mięso, bakalie, cokolwiek Wam przyjdzie do głowy). Jestem współwłaścicielem dość dużej restauracji w centrum miasta, a obecne hurtownie od pewnego czasu „lekko” nawalają ;] Będę wdzięczny za info.
#2016-10-10 02:20:47 

immolated

Użytkownik

Posty: 42

Skąd: Polska

Wiek: 15

Zależy co rozumiesz poprzez przymiotnik „dobra”. Ja np. nie patrzę na cenę, by była jak najniższa. Stawiam przede wszystkim na jakość. Oczywiście jeśli chodzi o produkty trochę mniej dla mnie istotne (czyli owoce), to staram się znaleźć idealny kompromis między ceną a jakością. Ostatnio poszukiwałem jednak długo migdałów prażonych i przyznam szczerze, że research zajął mi więcej, niż myślałem.
#2016-10-10 04:54:37 

Celniczka

Użytkownik

Posty: 62

Skąd: Ustka

Wiek: 33

Panowie, to mam dla Was dobrą nowinę, bo akurat na brak prażonych migdałów nigdy nie narzekam. :P Wypróbujcie sklep z bakaliami z Łodzi, mieści się chyba przy ul. Zgierskiej, ale nie pamiętam ile, bo tam mają dziwną numerację. A jeśli nie jesteście z Łodzi, to zawsze możecie zamówić przez Internet. ;)
#2016-10-10 06:05:17 

immolated

Użytkownik

Posty: 42

Skąd: Polska

Wiek: 15

Chyba wiem, o jakim sklepie mówisz. Znajomemu ostatnio udało się nabyć sezam czarny. Czy to nie jest czasem ten sklep http://www.bakaliowo.pl/bakaliowo-pl/sezam-czarny? Sorry za niedokładnego linka, ale kopiowałem bezpośrednio z konwersacji ze znajomym.
#2016-10-10 06:29:58 

Celniczka

Użytkownik

Posty: 62

Skąd: Ustka

Wiek: 33

Oooo, dokładnie ten sklep! Nie umiałam sobie przypomnieć nazwy :( Mają bardzo dużo takich orientalnych przypraw, więc często korzystam z ich usług. :)
#2016-10-10 08:03:49 

hammer

Użytkownik

Posty: 20

Skąd: Wielogóra

Wiek: 27

Widzę, że ich asortyment jest naprawdę bogaty. Mają nawet morwę, a jej też szukałem ostatnio bardzo długo. Dla szukających wrzucam linka http://www.bakaliowo.pl/bakaliowo-pl/morwa-biala-w-kostce. Może i Wam się przyda. ;) Dzięki za wszystkie informacje.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015