Jak powinno się czyścić kostkę brukowa?

#2016-09-08 05:39:12 

Celniczka

Użytkownik

Posty: 62

Skąd: Ustka

Wiek: 33

Mój facet wymyślił, ze na chodniku i w ogrodzie będziemy mieli kostke brukowa. Wszystko jest fajne, tylko ze ktos tym ogrodem musi się zajac. i to na pewno nie on :P tylko ja. Czy ktos wie jak powinno się czyscic kostke brukowa?
#2016-09-08 06:49:06 

Inna_niż_wszyscy

Użytkownik

Posty: 20

Skąd:

Wiek: 39

Po prostu trzeba systematycznie o nia dbac. Żadne gumy nie powinny być na niej, żadne odpady, bo to wszystko może zostawic znak na kostce. No i pozostaje mycie od czasu do czasu.
#2016-09-08 07:06:09 

WegetariankaFrania

Użytkownik

Posty: 59

Skąd: Koszalin

Wiek: 42

ja bym powiedziala, ze wszystko zalezy od tego kto jest właścicielem kostki. Bo niektórzy to nawet mchu nie usuną a on po latach lubi wyjsc. Bo po prostu sa szczeliny ale to wystarczy regularność w tym i idzie dalej
#2016-09-08 09:31:09 

Jasnie_Wielmozny

Użytkownik

Posty: 84

Skąd: Raciborz

Wiek: 23

Teraz wiele osob się rzuca na kostke brukową. I jest bardzo wiele firm które zajmuja się układaniem kostki brukowej na terenie Wielkopolski i jak sam potrzebowalem to miałem w czym przebierac. Akurat ja chciałem aby zrobiono mi dobra powierzchnie do mini placu zabaw dla mojej corki. Ale zrobili to dobrze wiec nie narzekam nawet po latach. A co jakis czas usuwam smieci wiec znakow nie ma na kostce.
#2016-09-08 11:12:00 

Kubańczyk

Użytkownik

Posty: 29

Skąd: Racławice

Wiek: 26

Jak zawsze wszystko rozbija się o to by robic cos systematycznie i nie ozstawiac wszystkiego na raz
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015