Co sądzicie o firmie z Krakowa projektującej ogrody?

#2016-09-07 01:53:19 

Darkness

Użytkownik

Posty: 7

Skąd: Mąciobrody

Wiek: 32

Siemanko, sprawa jest pilna, otóż kończę budowe domu i chcę do aranżacji ogrodu zatrudnic profesjonalna firmę, zastanawiam się tylko jaką, troche poszperałem i znalazłem namiary na firme z Krakowa http://www.green-dreams.pl/ mozecie mi cos powiedziec o tej firmie, czy ktos z was korzystał z jej usług, co sądzicie o tej firmie?
#2016-09-07 03:15:32 

AjfonSrajfon

Użytkownik

Posty: 19

Skąd: Jarocin

Wiek: 19

Co to znaczy co sądziie o firmie, zawsze jedni sobie chwalą a inni psy wieszaja, musisz sam zdecydować, umówic się na rozmowę i popytac o szczegóły, pwiedzieć o swoich oczekiwaniach i swojej wizji, a oni powiedza o swojej i wtedy zobaczysz.
#2016-09-07 05:29:56 

śpiąca

Użytkownik

Posty: 48

Skąd: Pabianice

Wiek: 32

a ty gościu jak nie wiesz, co to znaczy jak kolega pyta co sądzicieo firmie, to nie zabieraj głosu, wiadomo, że to było pytanie do tych co korzystali, bo o firmie można sobie pocytac na podanej stronie, ale to nie to samo, a z tego co widać, to bardzo solidna firma, ja bym skorzystała z jej usług.
#2016-09-07 06:43:36 

commandor

Użytkownik

Posty: 57

Skąd: Spychowice

Wiek: 32

a ja ci powiem, że dobrą firme wybrałeś, mój przyjaciel mający dom pod Krakowem korzytał z jej usług i jest zachwycony. Ja zreszta tez byłem u niego na grillu i powiem, że dawno już nie widziałem tak oryginalnego ogrodu i to oświetlenie, cudeńkom mówie ci lepszego projektanta zarówno ogrodu, jak i oswietlenia mozesz nie znaleźć, polecam!
#2016-09-07 09:28:02 

Falda

Użytkownik

Posty: 65

Skąd: Lipno

Wiek: 31

Ja z kolei osobiście korzystałam z ich usług, wszystko robili z wielka pasją, wymierzyli działkę, zrobili świetny projekt, nawet zakupili i posadzili roslinki, no cóz, super, koniecznie skorzystaj.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015