Nowy wygląd restauracji

#2016-09-06 00:46:25 

śpiąca

Użytkownik

Posty: 48

Skąd: Pabianice

Wiek: 32

Od jakiegoś czasu planuję remont mojej knajpki w której serwuję sałatki i inne świeże potrawy. Generalnie plan jest już opracowany, tylko potrzebuję jeszcze ostatnie poprawki zrobić. Wpadłąm ostatnio na pomysł, żeby na ścianach pojawiły się naklejki z dekoracjami. Co o tym myslciie i gdzie znajdę jakąś fajną ofertę.
#2016-09-06 03:05:06 

Muslimka

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Dobrzyca

Wiek: 46

Świetny pomysł według mnie. Ja bym na Twom miejscu zrobiła coś takiego, żeby na naklejce było widoczne menu. Wiem, że menu się może zmieniać, ale i koszt nowych naklejek wcale nie jest duży… Według mnie to bardzo fajne rozwiązanie.
#2016-09-06 05:37:34 

śpiąca

Użytkownik

Posty: 48

Skąd: Pabianice

Wiek: 32

No o tym włąśnie nie pomyślałam, ale mi też się podoba. Na pewno na jednej scianie coś takiego zrobię. Goście będą zaskoczeni :)
#2016-09-06 06:00:34 

Celniczka

Użytkownik

Posty: 62

Skąd: Ustka

Wiek: 33

Jeśli chcesz dobrego i taniego wykonawcę naklejek dekoracyjnych to zajrzyj tutaj http://naklejki-lodz.pl/naklejka/naklejki-dekoracyjne.html, bo to najlepsza drukarnia jaką znam. Z tego co wiem, to współpracują z wieloma kontrahentami, którzy cenią sobię tą współpracę. Również obsługują klientow indywidualnych.
#2016-09-06 08:21:53 

śpiąca

Użytkownik

Posty: 48

Skąd: Pabianice

Wiek: 32

Trochę tego jest do zrobienia, a przy okazji może jakieś drukowane materialy też u nich zamówię. W mojej działalności ulotki i wizytówki to przecież podstawa, bez tego klienci nie wiedzieliby o moim istnieniu. Rynek jest bardzo duży i trzeba się czymś wyróżniać.
#2016-09-06 08:31:35 

immolated

Użytkownik

Posty: 42

Skąd: Polska

Wiek: 15

Masz rację, że to trudny rynek, zwłaszcza w dużych miastach. O klienta trzeba walczyć i się starać. Ja też zamawiałem do swoich biur nalepki w łódzkiej drukarni, i jestem zadowolony. Szczególnie ceny są zdecydowanie niższe niż u konkurencji.
#2016-09-06 10:37:53 

śpiąca

Użytkownik

Posty: 48

Skąd: Pabianice

Wiek: 32

Dzięki za ten namiar i rady, na pewno z nichj skorzystam :))))
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015