Problem z wypadającymi włosami.

#2016-08-17 07:17:51 

Celniczka

Użytkownik

Posty: 62

Skąd: Ustka

Wiek: 33

Cześć, mam problem z wypadającymi włosami. Zauważyłam że coraz wiecej zbiera sie ich na szczotce i ogólnie wszędzie. Czasami spedzam godziny nad zbieraniem ich w łazience bo przyklejają się do wanny, mydła, tubek z szamponami, a nawet kiedy odkurzam dywany to ciągam je po podłodze. Bogu dzięki nie widać narazie jakiegoś przerzedzenia na głowie, ale mam wrażenie że pewnego dnia się obudze i zobaczę łyse place. Co mogę zrobić zeby zatrzymać ten proces? Proszę o poważne i szybkie odpowiedzi bo jest to dla mnie niezwykle ważne.
#2016-08-17 07:58:05 

Kubańczyk

Użytkownik

Posty: 29

Skąd: Racławice

Wiek: 26

Ten problem czesto spotyka kobiety, moja zona miała bardzo podobnie do czasu aż kupiliśmy jej taki kolagen: http://www.kolagenowysklep.pl/oferta/kolagen-naturalny/graphite. Stosowany regularnie niemal zupełnie powstrzymał wypadanie włosów a nawet zauważyłem że jest ich wiecej i są bardziej sprezyste. Moja kobieta także jest zadowolona i nie dziwie sie bo wyciagnie garści włosów ze szczotki musi być bardzo przykre. Mam nadzieje że pomoglem, pozdrawiam.
#2016-08-17 09:43:19 

Celniczka

Użytkownik

Posty: 62

Skąd: Ustka

Wiek: 33

Bardzo pomogłeś, na pewno sobie to kupię. Może ktoś zna jeszcze jakieś sposoby? Zapraszam do dyskusji.
#2016-08-17 11:42:13 

Ara

Użytkownik

Posty: 58

Skąd: Frombork

Wiek: 25

Lepszego sposobu niż kolagen to i ja nie znam. Każda z nas okresowo przechodzi przez podobne problemy. Wystarczy troche wiecej napiecia, stresu itd a włosy lecą jak igły z choinki. sklep internetowy polecany przez kolegę jest dobrze znany i polecany bo dostarczają najlepszej jakości kosmetyki kolagenowe ze wszystkimi certyfikatami oryginalności. Polecam skorzystać bo jak już pisałam lepszego lekarstwa nie ma.
#2016-08-17 13:44:30 

Celniczka

Użytkownik

Posty: 62

Skąd: Ustka

Wiek: 33

Dziękuję, na pewno się zdecyduję, pzdr.
#2016-08-17 14:45:20 

Ara

Użytkownik

Posty: 58

Skąd: Frombork

Wiek: 25

Daj znać później jak efekty. Pomoże to innym forumowiczom.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015