Jak nowoczesniezaprojektowac salon?

#2016-06-22 01:43:16 

Castro

Użytkownik

Posty: 19

Skąd: Ełk

Wiek: 35

Wprowadziłem się do nowego domu a z uwagi na to że mam więcej wolnego czasu chciałbym porządnie zabrać się za jego samodzielne zaprojektowanie wnetrza. Nie mam wielkich umiejetnosci technicznych, ale chce sam wybrac meble, oswietlenie i pomalowacsciany ewentualnie zlecicpolozenie czegoś co mi się spodoba. Z większościa pokoi jak dotąd idzie mi dobrze, ale nie mam pomysłu na salon. Chcę żeby był nowoczesny, utrzymany w chłodnej bieli, ale jednoczesnie niezbyt smutny. W jaki sposób osiągnę taki efekt?
#2016-06-22 04:04:04 

Muslimka

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Dobrzyca

Wiek: 46

W salonach bardzo fajnie wygląda oświetlenie szynowe, takie jak to - http://mariner-lampy.pl/pl/c/Oswietlenie-szynowe/265 . Można nim dowolnie manipulować we wszystkich kierunkach dzieki czemu pomieszczenie nabiera bardzo nowoczesnego charakteru. Słyszałam ze niektórzy ludzie trochę to udoskonalają i mogą poprzez telefon sterować światłem ruchem światła w pokoju. Jak dla mnie to po prostu swietna sprawa.
#2016-06-22 05:28:38 

WegetariankaFrania

Użytkownik

Posty: 59

Skąd: Koszalin

Wiek: 42

Też o tym słyszałam i sądzę że moze to byc pierwszy krok na drodze do inteligentnego oświetlenia które samo zmienia siezaleznie od naszego nastroju i tego co robimy. Wracajac do teraźniejszości chciałam się podzielić moim pomysłem na kilka delikatnych ale ciepłych lamp podszawkowych. Efekt jest bardzo interesujący, bo pomieszczenie jest dobrze oswietlone ale mimo wszystko czujemy się jak w lekkim cieniu. Poszukajcie sobie zdjęć w sieci i ocencie.
#2016-06-22 08:07:14 

hammer

Użytkownik

Posty: 20

Skąd: Wielogóra

Wiek: 27

Widziałem już coś takiego i od razu mi się spodobało. Jak będę remontował dół z salonem to na pewno pomyślę czy się na coś takiego nie zdecydować. Póki co w wyremontowanych pokojach zamontowałem oprawy halogenowe dzieki którym udało mi siepolaczycnowoczesnosc z wywazonym, powaznym stylem jaki mamy w sypialni i pokoju córki. Fajne i tanie rozwiazanie które polecam kazdemu.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015